Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így lehet esélyem békülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet esélyem békülni?

Figyelt kérdés
Összekaptunk hétvégén barátnőmmel egy apróságon, ami ő baromira felfújt, és azóta szinte szóba sem áll velem. Arra gondoltam, hogy holnap este amikor jön haza, elé megyek a buszmegállóba, és ott várom egy szál virággal, és bocsánatot kérek személyesen. Vajon működhet, van egy ilyrn bocsánatkérésnek értelme? Főleg nők véleményét várom.

2019. jún. 24. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kezdeményezés! Szerintem örülni fog neki! :)
2019. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy apróságon úgy felhúzza magát, hogy szinte szóba sem áll veled, lehet, hogy el kellene engedni.
2019. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Halmai Annamária ***** válasza:
Akkor kérj bocsánatot ha szerinted jogosan akarja hogy bocsánatot kérj. Ha nem jogosan fújta fel és durcáskodik rád, akkor azzal hogy becsicskulsz neki csak elveszted a tekintélyed.
2019. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor kérj bocsánatot, ha valóban úgy érzed, hogy van miért.


Szép dolog az, ha többre tartod a kapcsolatodat az egódnál, de sajnos rosszul is elsülhet, mert pár ilyen után folyamatosan hisztivel és durcázással leszel zsarolva, ha nem úgy lesz ahogy a párod elképzeli.


Nekem eleve érthetetlen, hogy miért nem beszélünk napokig azzal, akit elvileg szeretünk és miért játsszuk az agyunkat kis apróságok miatt.


Az ötlet maga aranyos és működhet egyébként.


30N

2019. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!