Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem olyan férfit találni, aki elfogadja, hogy nem szeretnék templomi esküvőt, nem szeretném megkeresztelni a leendő gyerekeimet és vallásra se szeretném tanítani őket?

Figyelt kérdés

Van esélyem ilyen férfira? Akinek a családja se nézi rossz szemmel ezeket és nem szólogatna be?


Én sem vagyok megkeresztelve egyébként.


2019. máj. 11. 15:41
 1/7 LazyJones ***** válasza:
100%
Úgy másfél-kétmilliót, saccra. Csak az országhatáron belülről.
2019. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez vicc? kb a férfiak 90%-a.
2019. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mostanában egyre több olyan ember vesz körül, akiknek ezek fontosak, meg a családjuknak is fontosak. Pl legutóbbi exem, legjobb barátnőm párja, meg az egyik barátnőm is újabban vallásos lett és mondta, hogy addig nem mondana igent a párjának, amíg nem keresztelkedik meg (mert nincs megkeresztelve).


Régen én is azt hittem, hogy egyre kevesebb a vallásos ember és ezek nem problémák, de lassan már csak a családom az egyetlen ismeretségi köröm, aki velem egy véleményen van...

2019. máj. 11. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
egy ilyet sem ismerek ezek mind betegek vallás,ki tanitja rá őket? csak nem a kisfiúkat megrontó csuhások? hazug,beteg banda,meg aki hisz ezeknek.f
2019. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben házasságot sem akarnak 😃
2019. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy a népesség 15%-a jár rendszeresen templomba, és a nők vannak többségben köztük, tehát saccperkábé a férfiak 90%-a olyan, amilyet keresel.
2019. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a korábbi válaszadókkal, szerintem a férfiak többsége ilyen. Csak most éppen olyan társaságba kerültél, ahol a vallásosak vannak többségben.


Engem ugyan megkereszteltek, de a családban senki sem volt igazán nagy hívő (a nagymamám kivételével). De akkoriban az volt a szokás, hogy templomban esküdnek, megkeresztelik a gyereket. Én már nem esküdtem templomban, nem akartam eljátszani a hívőt, ha egyszer nem vagyok az. Exfeleségem szerette volna a templomi esküvőt, de én meg nem akartam színjátékot. Jobban is járt így, mert ha újra férjhez megy, még esküdhet templomban. :) A gyereket megkereszteltük, de ennek nem tulajdonítok jelentőséget, nem kell attól vallásosnak lennie. Én azt mondom, hogy ezt a döntést rá kell bízni, hogy hívő akar-e majd lenni, vagy sem.

2019. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!