Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szeretői viszonyban mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szeretői viszonyban mi a szerető dolga?

Figyelt kérdés
Csak elmegy dugni az illetovel mikor raernek? Vagy az még belefér,hogy elmenni valahova vacsorazni elég gyakran, beszélgetnek,hülyülnek,beszélgetnek virtuálisan is ? Csak úgy puszta kíváncsiságból kérdezem,hogy milyen és hogy zajlik egy szeretői viszony.
2019. jún. 24. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept. Lehetnek csak szexpartnerek is, de lehetnek érzelmek is, közös programok, némi ügyes szervezéssel közösen eltöltött napok is. Virtuálisan is hülyülhetnek, kinek mihez van kedve.
2019. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érzelmek? A szeretői viszonyban nem éppen kellene érzelmeknek lennie nem?
2019. jún. 24. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem

Benne van a nevében, szeret-Ő. Abba van érzelem, bagy legalábbis kéne benne lennie.

Jó esetben a szerető (ha férfi) a férj jobbik fele, minden amit a férjjel nem lehet megtenni, azt vele igen.

Minden más csak szex és semmi más.

2019. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

nekem voltak érzelmek, kedveltem, vacsoráztunk, túráztunk, felköszöntöttem

és nagyon-nagyon sokat szeretkeztünk


42/F

2019. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

"Érzelmek? A szeretői viszonyban nem éppen kellene érzelmeknek lennie nem?"


De, pont hogy szokott. Te kevered a szex kapcsolattal.

SOk esetben a a szex mellett a megszűnt érzelmi és szeretet hiányt is a szerető oldalán éli meg a házasságtörő fél.

2019. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Amiről te beszélsz, az csak szexkapxsolat.

A szeretői kapcsolat más. A miénk legalábbis. Sok-sok éve tart, hat éve. Hetente többször találkozunk,ebből egy hétvége a miénk. Napi kapcsolatban vagyunk. Ünnepeket tartjuk,néha program is belefér. Van főzöcske, vásárlás, filmezés és otthon segít kb mindenben.

2019. jún. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, te még tükörbe tudsz nézni?
2019. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán. Miért is ne? Én nem csalok meg senkit.
2019. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!