Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy sok a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy sok a szeretet és a ragaszkodás?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap közölte, hogy sok neki az, ahogy ragaszkodom hozzá. Szerinte sokkal több időt szeretnék vele lenni mint ő velem, és szerinte jobban szeretem mint ő engem. Ezzel teljesen összetört. Azért is, mert egy hete érzem, hogy valami van, de azzal jött, hogy neki a munkája sok, meg semmire sincs ideje. Direkt kérdeztem, hogy velünk kapcsolatos-e, de azt mondta nem. Erre most ezekkel jön. Azt mondta tényleg sok a munkája, és több idő kellene neki mindenre, de azt is érzi, hogy én jobban ragaszkodom hozzá mint ő hozzám. Szerinte ez azért van, mert ő az első komolyabb kapcsolatom, és folyamat félek, hogy vége lesz. Azt is mondta, hogy szerinte nem találna még egy embert aki ennyit törődik vele mint én. Nem tudom mit gondoljak.

Komolyan elgondolkoztam, hogy tényleg sok az, hogy ennyire szeretem? Lehet, hogy találnék olyan embert, aki értékelni tudja a szeretetem? Vagy visszább kellene vennem?


Én 25N, ő 27F



2019. jún. 25. 09:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat az lemaradt, hogy 2 éve vagyunk együtt, és nem élünk együtt.
2019. jún. 25. 09:17
 2/13 anonim ***** válasza:

Mennyi időt vagytok együtt, ehhez képest ő mennyit szeretne, te mennyit szeretnél?

32/f

2019. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyszer találkozunk hétköznap munka után, együtt is alszunk, majd utána az egész hétvégét együtt töltjük.

Egyszer azt mondja sok ez neki, máskor meg azt, hogy neki ez elég.

2019. jún. 25. 09:23
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy emellett azt érzi, én minden időmet szeretném vele tölteni. Igen így van, mert szeretem.
2019. jún. 25. 09:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mióta vagytok együtt, de azt hiszem, hogy egy normál kapcsolatban ideális esetben a felek inkább közelednek, mint távolodnak egymáshoz/tól.

Ha az elején vagytok még, akkor egész baráti ennyit együtt lenni, de hogy ennél kevesebbre van igény, az nekem sántít.

32/f

2019. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt.
2019. jún. 25. 09:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom...két évvel a hátam mögött egy kapcsolatban én már együtt élnék, de ez én vagyok. :/ Próbáljátok megbeszélni, ha van rá lehetőség.

32/f

2019. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem találsz olyat aki annyit igényel mint Te. Ez nekem is mindig gond volt, sok idő volt megtalálni amig megtalaltam aki ertekelte es viszonozta a szeretetet es ragaszkodásomat.
2019. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az a baj, hogy nem passzolnak az igényeitek. Azt írod, hétköznap egyszer meg hétvégén találkoztok. Ez szerintem nem sok, úgy hogy nem éltek együtt, ez pont ideális. Valószínűleg az van, hogy ő már kifelé hátrálna ebből a kapcsolatból, csak nem meri megmondani és inkább a te viselkedésedre fogja az egészet. Van az a pont amikor a ragaszkodás és a szeretet túl sok, de a leírtak alapján ez rátok nem vonatkozik. Akkor lenne baj, ha semmi énidőt nem hagynál neki és állandóan a nyakán lógnál.
2019. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mások örülnének ha ennyire ragaszkodnál hozzájuk, de alkalmazkodhatsz is hozzá és kereshetsz egy hobbit mondjuk. :)
2019. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!