Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kb. két év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kb. két év után lecseng a 'rózsaszín köd'? Marad a ragaszkodás, megszokás, szeretet stb? Tapasztalatok? Kor és nemet.21L

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Maradnak a hibák, a hiszti, a veszekedések, harag, kihűltség, kevesebb lesz a szex.
2015. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Csak átalakul.


De ha később hagyjátok ellaposodni a kapcsolatot akkor hiába alakul át csak rossz lesz.

Tenni kell érte h változatos legyen.

2015. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 2 hónap alatt. Én hamar számszerűsítem az embereket, szóval hamar elvész az ilyen varázs. Had szemléltessem:


Június: ÚRISTEN DEJÓ HOGY VAGY MEGHALNÉK NÉLKÜLED OLYAN JÓ HOGY VAGY MARADJ VELEM ÖRÖKRE!


Augusztus: meh..

2015. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bor zoltán ***** válasza:
100%
Ez egy marhaság,42 és férfi,14 éve egy kapcsolat előtte 11 évig egy másik
2015. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen a rózsaszín köd eltűnik, de attól még nem lesz rossz az a kapcsolat.

De ahogy írták azért nektek kell tenni, ha sz**artok rá akkor magatokra vessetek.

2015. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, akinél megmaradt? 2-3-4-5 év után is oda vissza van a párjáért. Értem az exem 6 év után is odavolt.
2015. márc. 19. 19:43
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

A rózsaszín köd soha nem tart 2 évig.....max 3-6 hónap!!! A szerelem az idő múlásával lassan átalakul szeretetté, ragaszkodássá, féltéssé.....de a megszokás az egy kicsit túlzás szerintem.

37F

2015. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1 évig tartott max... A kezdeti lángolásból nem sok maradt. Talán még ragaszkodás sem. Majd eldől, hogy hogyan tovább, lehet nem fogunk együtt maradni.
2015. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem 3 évig totális rózsaszín habos babos volt minden. jelenleg 21L vagyok. aztán csak azért tűnt el fokozatosan,mert 180 fokos fordulatot vett az a személy,és egyre durvább lett velem,annyira iszonyatosan lökött magától,hogy elmúlt,vagyis nem múlt el,csak kezdtem megutálni a viselkdeése miatt,de ha megint a régi lett volna én vele maradtam volna örökké és szerintem egész életemben csodáltam volna..
2015. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam is 1-2-3 évig tartott eddig max. 22/N
2015. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!