Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem párom barátjába....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem párom barátjába. Van bármi esély arra, hogy ebből jól jöjjön ki mindenki?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt, szeretem, de néha úgy érzem részéről nincs meg a szerelem csak úgymond a megszokás. A barátja eleinte csak a személyiségével fogott meg, de mostanra már szexuálisan is vonz, pedig ha bármelyik nőt megkérdeznénk szerintem a mostani páromat választaná külső alapján. Sok időt töltünk a közelében,néha már sírok emiatt a helyzet miatt. Egyébként azt sem tudom,hogy én egyáltalán tetszenék-e a barátjának,de évek óta nem volt senkije, gondolom,mert a külseje alapján mindenki lepattintja, pedig nagyon rendes személyiség.

Mit csináljak? Mindkettőjüket szeretem.



2019. jún. 25. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2019. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem igazán lehet jól kijönni.


Tisztességes megoldás az lenne ha szakítanál a pároddal és megszakítanád a kapcsolatot mindkettejükkel.


Kevésbé tisztességes de elfogadható, ha szakítasz a pároddal majd színt vallasz a barátjának. Ennek 2 kimenetele lehet:

1. Összejöttök és tönkre teszed a barátságukat. Sírás-rívás, kocsmai verekedés, egymásra köpködés.

2. A srác lepattint, mert vagy nem tetszel neki vagy van lelkiismerete és nem tenne ilyet a barátjával. Ebben az esetben mondanom se kell, hogy duplán porig alázod magad.


Teljesen tisztességtelen és gerinctelen megoldás, hogy sunyiban nyomulgatsz a srácra, esetleg meg is csalod a párod vele, majd mikor már biztos vagy a dolgodban, kiadod a szeretett párod útját és vigasztaljátok egymást míg ő a pohár fenekére néz.

2019. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben koppansz a két szék közé, ők pedig régi haverságukat megtartva továbbállnak.
2019. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog dugni a haverja, ők egymásnak esnek, vége a barátságnak, a kapcsolatodnak is, sírsz-rísz ezerrel, jössz majd kérdéseket kiírni ide 100as zsepik, bor és csoki majszolás közepette.
2019. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettes jól leírta.

Ha már azt érzed, nincs semmi a kapcsolatodban, lépj ki belőle és lehetőleg a barátot is hagyd békén. nem lenne szép próbára tenni a barátságukat, gondolom neked sem tetszene ha a párod kidobna és összejönne a legjobb barátnőddel.

Ha tisztességes akarsz lenni és a lehető legjobban kijönni a dologból, szakíts és ne keresd őket.

2019. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem van. Ha elfelejted a párod barátját. Vegyük ketté a kérdést.

1. "Szeretem a párom, de úgy érzem neki ez csak megszokás. Mit tegyek?" erre mindenki azt mondaná, hogy kommunikálj a pároddal, csináljatok programokat, dobjátok fel a szexuális életeteket, találjatok ki újdonságokat. Van hogy ellaposodik egy kapcsolat és időt és munkát kell belefektetni hogy helyrejöjjön.

2. "Tetszik egy srác akivel a pasim ismertetett össze" Ha jó barátok, nem fog veled kezdeni semmit a srác. Max belerúgsz a jelenlegi párodba azzal, hogy kiderül rólad hogy a kapcsolatotok alatt a haverjáról fantáziáltál.

Semmiképpen nem jön ki jól abból senki, ha bepróbálkoznál a barátnál.

2019. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a barátja, le fog koptatni. De sehogy sem fogsz jól kijönni ebből. Hagynám mindkettőt.
2019. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!