Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 54 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

54 éves férfi vagyok és beleszerettem egy 24 éves csodálatos Hölgybe. Van rá esély, hogy férfiként nézhet rám?

Figyelt kérdés
Kedves velem, udvarias, mint mindenkivel, egy tüneményes teremtmény. Tudom hogy sok a korkülönbség, de ilyen szerelmes még soha nem voltam. Fiatalosan nézek ki egyébként. Feleségül kérhetném?

2017. márc. 1. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2017. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt talán tőle kéne megkérdezni.
2017. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2017. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ van-e apakomplexusa.De lehet a nagyapját látja benned.
2017. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Én láttam már hasonló kapcsolatot a munkahelyemen. Korodbeli férfi, ráadásul bűnronda és nem is gazdag, sikeresen felszedte a 25 éves, kifejezetten csinos lány munkatársamat. Elég nagy szerelem volt, de pár hónap után elmúlt. Azt hozzá kell tennem, hogy a csaj sem volt százas. :D

Van rá esély, de házasságról szerintem ne is álmodj.

2017. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

"Feleségül kérhetném?"


Nevetséges vagy! Kérni kérheted, de mi alapján? Ismered? Éltetek már együtt? Ő ehhez mit szólna?


54 éves vagy, de agyi szinted, mint egy éretlen tizenévesnek.

2017. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Feleségül azért ne kérd. :)

Próbálkozhatsz nála, végülis ki tudja mi sülhet ki belőle.

2017. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

54 évesen még nem is ismered,de feleségül kérnéd??

Minek? Ha van esze,nem rongyol bele egy házasságba,aminek borítékolható a vége. Te meg igazodj már kicsit az életkorodhoz! Előbb ismerd meg,utána akarjad feleségül venni!

2017. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha mindenkivel kedves, akkor honnan szeded, hogy irántad többet érez csak azért, mert veled is kedves.

Egyébként én 23 évesen már a 30+éves férfiakra sem tekintek potenciális párjelöltként, ötvenesekről ne is beszéljünk. Egyszerűen irtózok a gondolatától is, hogy annyi idős, mint az édesapám.

2017. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne trollkodj fiam! Holnap témazáró! Indulj lefeküdni!
2017. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!