Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek kicsit visszafogottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek kicsit visszafogottabb a szexben?

Figyelt kérdés

A barátom viccelődve kijelentette hogy mindig én mászok rá és sosem ő rám. Hogy olyan mintha én lennék a férfi és ő a nő.

Ezzel eléggé a lelkembe gázolt, mert én ezt szeretem a legjobban a kapcsolatunkban hogy nyugodtan rámászhatok, kiélhetem magam rajta, eltűnnek a gátlásaim, mert sosem titulálna ri. bancosnak és mert tudom hogy ő is élvezi és akarja.

Most meg félig nevetve mondja ezt. Amit mellesleg nem is érzek teljesen helytállónak, mert ő is kiveszi a részét mindig.

Mikor nem vagyunk éppen együtt akkor is ő próbál meg engem felizgatni.


Bűn ilyennek lenni? Szégyellnem kellene magam? Mert nekem egyszerűen kell ez egy kapcsolatban.


2019. jún. 26. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy bűn, miért kellene szégyellned magad? Ez teljesen normális. Sok pasi hálás lenne egy ilyen csajért.

72N

2019. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

"Te Elemér, kérdeznék valamit. Múltkor mondtad, hogy mindig én mászok rád, és sosem te rám. Hogy olyan, mintha én lennék a férfi és te a nő. Ez téged zavar? Vagy miért mondtad?"

Ezt így szóról szóra elmondod neki, és biztos vagyok benne, hogy meg fogod tudni a választ, méghozzá attól, aki leginkább érintett a témában.

2019. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Uram irgalmazz. De, hatalmas probléma, hogy szeretsz qrni...
2019. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Kettes mond valamit. :D

32/f

2019. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Én is mindig azt hittem, hogy tök jó, mert ezt szeretik a pasik, de nem ez làtszik beigazolódni.Legfeljebb csak a szàjuk nagy, gyakorlatban már jobban szeretnek irányítani.


N

2019. jún. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Azt szoktam szeretni, ha egy nő rám mászik, sőt... imádom! :) De a szexben szigorúan én irányítok, nincs kivétel! :)

Amúgy szerintem csak viccesen húzni akarta az agyad kicsit, hogy "látod, nem tudsz nekem ellenállni!". :) De a legegyszerűbb, ha megkérdezed. Tőlünk semmi biztosat nem tudsz meg.

2019. jún. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem de nem mond semmit csak mosolyog.


Nem akarom h úgy tűnjön mintha mindig csak én akarnám, ő meg csak "beadja a derekát"

2019. jún. 27. 08:21
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

" mintha te lennél a férfi"

Őt mi gátolja, hogy férfi legyen?

2019. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!