Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátommal nagyon jó volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátommal nagyon jó volt a szex, a barátom a közelébe se ér, pedig szeretem. Mit tegyek? Én várok túl sokat, vagy a barátom rossz a szexben, esetleg önző is?

Figyelt kérdés

Az exem már nincs a képben, nem is egy városban élünk, nem tartjuk a kapcsolatot már lassan egy éve. Viszont még néha eszembe jut, főleg amikor szexelek a barátommal. Neki 17 centis farka volt, amit az elejétől nagyon jól használt, az ágyban is pont annyira volt domináns, hogy sokszor mondta mit csináljunk vagy rakosgatott ha kellett, de nagyon szeretett nyalni, bújós is volt, de közben amikor kellett irányító volt, szóval mindenben pont jó. Ha együtt aludtunk, akkor mindig volt gondolkodás nélkül este 2-3 menet, aztán még másnap délelőtt 1-2.


Barátomnak olyan 13-14 cm van, nyalni nem nagyon szeret inkább az látszik rajta hogy kötelességből csinálja, azt se jól, de a farkát már adná a számba nagy lelkesen tíz percre két perc nyalakodás után. Ha én nem szólok hogy váltsunk pózt, akkor képes lenne kivétel nélkül mindig ugyanabban az egy pózban befejezni, amiben elkezdtük, ami néha úgy is jó, de azért többnyire szoktak váltani az emberek közben. Nem irányít, ha rajta múlna szerintem én is csinálhatnék mindent. Egyszer kicsikartam belőle, hogy este 2 menet legyen és másnap napközben(majdnem egy nappal később) még 1, de azt mondta arra is, hogy nagyon megizzasztom, ezt a gyakoriságot nem fogja mindig bírni. És még nem volt orgazmusom vele három hónap alatt, mióta csináljuk.


Négy férfi volt az életemben, közülük ez a legutóbbi exem vezet toronymagasan, a többieket nem bántani akarom, de nem tudom hogy tanultak szexelni, pedig egyikük sem volt szűz már, barátomnak sem én voltam most az első.

24/L


2018. dec. 29. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Olvasd el, amit leírtál. Ha 24 évesen nem tudod ezt megoldani magadtól, akkor mi nem tudunk mit tenni érted. Ha erőltetni akarod, ami nem megy, hát erőltesd.
2018. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%

Általános válasz: ha nem vagy boldog vele, és nem tudtok változtatni, akkor ne folytassátok!

Konkrét válasz: hogy hogyan viselkedik valaki az ágyban, nagyrészt genetika. Lehet rajta javítani, de a bőréből senki nem tud kibújni. A ti igényeitek között szerintem túlságosan nagy a különbség ahhoz, hogy érdemes legyen folytatni.

2018. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Mit keresel még mellette?? Ez csak rosszabb lesz.
2018. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Tapasztalatból mondom, hogy szakíts vele . Gondolj bele abba, hogy ha minden jól megy, akkor életed végéig ez lesz. Életed végéig. Rémisztő gondolat, ugye?

Én próbáltam ilyen pasin változtatni, de nem sikerült. A jó szex nagyon fontos egy kapcsolatban.

2018. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Ha a szex ennyire központi szerepet játszik életedben, akkor keressél olyan partnert akivel jól működik(ex), de akkor fogadd el hogy más téren esetleg le kell nyelned a békát. Keresgélhetsz lelkesen hátha találsz számodra tökéletesnek hitt partnert, de ez csak átmeneti lesz,mert idővel változik az értékrended és idővel az aprónak vélt hibák gyakran felértékelődnek.

20 évesen hasonlóan gondolkoztam mint te, kergettem a nőket, egy jó szexért a világ túloldalára elutaztam miközben érzelmileg olyan sivár életem volt, hogy inkább nem is részletezném. Szerencsére találtam egy olyan partnert aki minden téren megmozgat, nem ő a legjobb szexpartnerem akivel életembe lefeküdtem, de összességében nem találkoztam nála jobbal, ezt bizton állíthatom.

Azt tanácsolom, hogy hallgass az ösztöneidre és ha úgy érzed váltanod kell, akkor ne habozz.

40F

2018. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy tűnhet szexcentrikus vagyok, de ez csak azért van, mert a kérdésben kizárólag a szexről írtam, hiszen ezzel van probléma. Az élet más területein jól megvagyunk, amúgy vicces a barátom, kedves velem, sokszor látom rajta hogy férfias és ezek miatt úgy érzem szeretem. De olvastam, hogy jó szex nélkül minden kapcsolat halott, vagy pedig szenvedés és ezeket most ha rázúdítanám lehet simán csak nagyon-nagyon megsértődne.
2018. dec. 29. 11:58
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha 3 hónap alatt nem volt vele orgazmusod, én nem reménykednék a helyedben.

Mondjuk nem is értem minek három menet ha nincs orgazmusod...

Nem passzoltok, ne erőltesd.

A jó szex fontos egy kapcsolatban.

Ha egy ház a kapcsolat, akkor az egyik támfal a szex.

2018. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát én biztos szakítanék, ha 3 hónap alatt egyszer sem sikerült volna kielégítenie. Ennyi idő alatt azért már bőven összecsiszolódik a pár. Teljesen elmenne így a kedvem a szextől vele. Meg a személyiségéről is sokat elárul, hogy neki nincs igénye arra, hogy a barátnője kielégüljön. Keress egy normális 'férfit'.
2018. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%

" nyalni nem nagyon szeret inkább az látszik rajta hogy kötelességből csinálja, azt se jól, de a farkát már adná a számba nagy lelkesen tíz percre két perc nyalakodás után"


Akárcsak nálunk régen, és elvárás hogy kezdeményezzek én, illetve vezényeljem le az egész aktust.

Évek óta megmakacsoltam magamat.

2018. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Szokott ez így lenni..., lehet nem is vagy annyira az esete.
2018. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!