Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha évek után sincs javulás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek után sincs javulás a szexben jelentheti a kapcsolat végét?

Figyelt kérdés

Hazasok vagyunk, eddig ő volt az egyetlen partnerem. Lassan 4 eve nem működik köztünk a szex. Próbáltunk javitani rajta nem egyszer átrágtuk magunkat a dolgokon de semmi változás. Előtte sem volt egetrengető de legalább élveztem, most már az sem. Ez kezd kihatni egyre jobban a kapcsolatunkra, emiatt nagyon feltekeny lett az utóbbi időben. Tudnátok valamit tanácsolni? Hogy tudnám helyrehozni?

A szexuálpszichológusról hallani sem akar hiába próbálom rávenni.


2016. júl. 28. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha van igényetek arra, hogy javítsatok a helyzeten, akkor működhet. Az jó, hogy átrágtátok magatokat a dolgokon, de miért nem lett változás? Tudjátok, hogy miért nem működik? Kitaláltátok, hogy min kéne változtatni, csak valamiért nem jött össze? Miért féltékeny a párod? Miért zárkózik el a szexuálpszichológustól? Mennyire fontos egyáltalán nektek (és külön neked és neki) a szex? Ő hajlandó tenni érte, vagy elzárkózik?


Van itt még pár kérdés :D

De összességében: ha javítani akartok a helyzeten és képesek vagytok ezt is megoldandó problémaként kezelni, akkor mennie kéne. Miért nem megy?

2016. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi a problema vele?
2016. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Pedig ehhez már külső segítség kellene.


Ha nem sikerül eredményt elérni, akkor sanszos, hogy nincs közös jövőtök.

2016. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy melletted az élet. Egészséges vagy élvezd az életet. A szex nagyn jó tud lenni megfelelő partnerrel. Nem is értem, 4 évig miért vagy olyannal akivel nem élvezed. Nekem is volt rossz partnerem, de azonnal ott hagytam. Váljatok el, ismerkedj és keress olyat akivel jó. Ez már csak rosszabb lesz a férjeddel.
2016. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Talan most jutottam el oda hogy kezdem feladni a próbálkozásokat. Az a baj hogy hiába mondom mi a jo hogy kellene kb 2 percig ugy csinálja aztán azzal jon hogy így nagyon fárasztó. Látom rajta hogy próbálkozik de mintha feladná. Épp ezért is feltekeny hogy emiatt megcsalom.

Az en számomra fontos a szex. De unom már hogy ha eredményt akarok marad a kezem vagy a zuhany.

2016. júl. 28. 16:43
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Mi az,hogy nem akar hallani a szexuálpszichológusról? Ha nem hajlandó mindent megtenni azért, hogy jó legyen neked a szex, akkor keress olyan szexpartnert, aki hajlandó. Fogsz találni, hidd el. Minden ujjadra tízet is. Egy szava nem lehet, ha ezek után megcsalod.
2016. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?
2016. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez már 4 éve így megy, akkor 4 év múlva is így fog menni, vagy így sem! Szerintem ő nem szeret, nem őszinte hozzád! Véleményem szerint ideje ezt lezárnotok, csak az idődet vesztegeted és másét, aki akarna téged nagyon!
2016. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem is értem ilyenkor mi a kérdés? Ez csak rosszabb lesz, de ha 4 év alatt idáig jutottatok, az meg ultra gáz. Nincs értelme itt rendbe hozni semmit.
2016. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
En 27 vagyok ferjem 33. Azt mondja megalázó hogy idegenhez menjünk a problémáinkkal majd megoldjuk. De én már belefáradtam. A szakítás nem könnyű mert gyerekeink vannak. De nagyon gondolkodom rajta.
2016. júl. 28. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!