Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti beleszoktatok nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti beleszoktatok nézni a párotok telefonjába? Miért? Milyen rendszeresen?

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem, kivéve, ha kifejezetten megkér arra, hogy olvassak fel róla valamit vagy pl. keressek meg egy telefonszámot belőle, amíg épp nincs szabad keze. Más esetben soha. A féltékenység és az ellenőrizgetés minden formáját elítélem.
2019. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs párom, de nem néznék bele.

Miért néznék? Azért a párom, mert megbízunk egymásban, nem?

2019. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Soha. Ha mutatni akar rajta valamit akkor azt megnézem és ennyi. Nem dugdossuk egymás elől a telefonunkat, de nem is nézegetünk csak úgy bele a másikéba. Miért? Egyszerű: bízunk egymásban és tiszteletben tartjuk a másikat. A párom nem a tulajdonom ahogy a telefonja sem az enyém akkor sem ha már 14 éve egy pár vagyunk. Ennyi.

Mondjuk már nem is lány vagyok, hanem nő...most nézem nem is hozzám szólt a kérdésed. Mindegy, ha már leírtam elküldöm...

32/N

2019. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a mostani páromba megbízok. Az előző adott rá okot a viselkedésével, ott belenéztem, ki is derült, hogy vaj van a füle mögött. De okot adott rá, másképp nem jutna eszembe.
2019. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy most ő kiment a mosdóba és akkor gyorsan titokban átnyálazom az üzeneteit vagy ilyesmi soha nem néztem bele.

De egyébként belelátunk napi szinten, nem dugdossuk egymás elől. Hogyha mondjuk az egyikőnk főz vagy mosogat vagy koszos a keze és kap egy üzenetet akkor simán megkéri a másikat, hogy írjon vissza. Egymás előtt nyomkodjuk, látja a másik is, hogy mit csinálunk vagy kivel beszélünk. De ha ez nem így lenne akkor se nézegetném a telefonját, semmi szükségét nem érzem.

2019. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Írd le százszor: Bele szoktatok nézni. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2019. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, mert megbízom benne. Ha nem bíznék meg, akkor meg azért nem néznék bele mert úgyis sejtem hogy valami van, nem kell ahhoz bizonyosság.
2019. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Max. ha az övé közelebb van, azzal fotózok, de nem nézegetek benne semmit

Bizalom!!

2019. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Mai világban épeszű ember ujjlenyomat záras telót vesz. Nem jó az ha a csajom meg a másik csajom az én telómon keresztül kezd üzengetni egymásnak:)
2019. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, megbízom benne. Csak akkor nézek bele ha ő kér hogy pl olvassam el ki mit írt vagy keressek ki valamit, mert ő pl vezet. Nem ad okot a kutakodésra, ő sem nézegeti az enyémet. Nem is érzek késztetést arra hpfy ellenőrizgessem.
2019. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!