Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotoknak a szomszéd városban lenne egy meccse, ami nem tart tovább 2-2,5 óránál, de ő már reggel kijelentené, hogy egész nap nem is tud írni és hívni?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha nem is éltek együtt.
2019. jún. 29. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Megbíznék benne, és elhinném, hogy az edzésre nem lehet telefont vinni.
2019. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

én ebből mindig azt szoktam leszűrni, hogy mennyire vagyok fontos a másiknak. Ebben az esetben azt feltételezném, hogy sok dolgot elém helyez és nem biztos, hogy sokáig maradnék ebben a kapcsolatban.


Persze lehet ez másoknak belefér, én hosszabb távon nem tudnám tolerálni.

2019. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Lehet a focistársaival lóg majd. De mindenképpen furcsa,hogy nem ad neked lehetőséget arra, hogy egyet telózzatok vsgy üzizgessetek. Én féltékeny lennék és lehet h meglesném
2019. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően bizalomra kéne épülnie egy kapcsolatnak, mindenkinek ismernie kellene a párját annyira, hogy tudja, megbízhat-e benne akkor is, ha esetleg hosszabb ideig nem hallanak egymásról, mert nincs rá mód.


Én énekeltem kórusban 10 évig, voltak fellépéseink is. Egy koncert nem annyiból állt, hogy letoltuk az 1-2 órás műsort és kész. Oda kellett menni (utazási idő), be kellett szerelni (nem volt erre külön csapatunk, szóval mi rendeztük be a színpadot, mikrofonok, hangszerek, hangosítás próba, legalább 1 óra elment ezzel általában), fellépés után ugyanez vissza, esetleg még meghívtak minket egy kis agapéra a szervezők, üdítő, szendvics, vacsora, sütemények. És ilyen alkalmakkor nem nagyon volt idő arra, hogy még az otthon maradottakkal is csevegjünk. Egy sportolóról is el tudom képzelni, hogy nem csak a meccs idejéből áll egy ilyen alkalom, átöltözés, tusolás, bemelegítés, taktika megbeszélése, mit tudom én, mi minden van egy ilyenen, de mondjuk ezeket tartom valószínűnek.


Amúgy ha valaki nem tud megbízni a párjában, akár van oka gyanakvásra, akár nincs, azt nem is értem, miért marad benne így egy kapcsolatban. Nem kötelező kapcsolatban lenni.

2019. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Este kimerült lesz, az biztos.

Ne számíts szexre

2019. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a kérdést szerintem azért írtad ki, mert ez nem alkalmi eset és nem is első.


A tanácsom: töröld le a könnyeidet, irány az élet, ne foglalkozz vele! Találd meg aki maximálisan tisztel és szeret, ő pedig hadd írogasson ki ilyen kérdéseket: "miért szakított...?"

2019. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!