Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, tudja, hogy miért, mégis neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal. Több oka is volt.. nem foglalkozott velem, nem tartotta be az ígéreteit, inkább a haverjaival volt a hét majdnem minden napján. Lehet úgy tűnik, mintha rá akaszkodtam volna, és minden napot vele akartam volna tölteni, DE NEM!! 1 héten ha 2x együtt voltunk pár órát, pedig szünet van...


Próbáltam vele megbeszélni, volt hogy változott is, olyankor minden szép és jó volt, de mikor visszaesett a régi kerékvágásba minden, akkor megint ugyanott tartottunk.


Szakítottam vele, ő azóta hívogat, keresett is mikor nem voltam itthon, sms-eket küld. Azt mondja nem lenne az igazi nélkülem, hogy szeret..stb.. De én megmondtam neki, hogy ez így nem megy, léptem is.


2010. júl. 9. 19:18
 1/5 x Susy Omega x ***** válasza:
szerintem ügyes voltál. :) most tarts ki így egy picit. talán változni fog, ezalkalommal ténylegesen. ha nem, akkor törődj bele, hogy nagyobb volt a szabadságvágya, mint a szerelme irántad. :(
2010. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha te is szereted akkor üljetek le beszéljétek meg, mondd meg neki hogy vannak feltételeid, és ha ezeket elfogadja akkor adj neki még egy esélyt...ha nem változik..akkor nincs mit tenni...repülhet...ha meg nem szereted mér akkor szintén mondd el neki h bocsi de ez van nem érzel már iránta semmit...remélem tudtam segíteni 14/l
2010. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rainmaker ***** válasza:
100%
Jól tetted, te kérted, ő nem tett semmit, megérdemelte. Ha egy kapcsolatban csak az egyik fél érzi jól magát, az már nem jó kapcsolat.
2010. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondolom. :)
2010. júl. 9. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megbánta amit tett.

Ha szereted és ő is téged, akkor próbáljátok meg még1x.

2010. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!