Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ilyen rossz?

Figyelt kérdés

A csajom allando hisztibe van amikor megjött neki

És en ezt mar nem tudom elviselni minden lánynak ilyen ez? Voltam mar egypár csajjal de ők nem voltak ilyenek

23/L 31/F


2019. júl. 1. 06:13
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Kedves #31-es képzeld el én is egyetemen tanultam sőt még mesterképzésen is

És kérlek ne ebből a pár sorból állj neki ítélkezni!!

2019. júl. 2. 07:58
 32/36 A kérdező kommentje:
Jah es a többi kommentelő aki leírta a normális válaszokat őket se kéne oltogatnod!!
2019. júl. 2. 07:59
 33/36 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött haza

Meg most se hívjam fel?

2019. júl. 2. 18:24
 34/36 anonim ***** válasza:
Felhívhatod. Mondd meg neki hogy végeztél vele.
2019. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Hát.....lehet jobban jarnek

Csak nagyon szeretem ez a baj

2019. júl. 2. 18:38
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy nagyon szereted nem kell mindent elviselned tőle. Ilyen hozzáállással azt kommunikálod felé hogy bármit megtehet, te elnézed neki úgysem lesz következménye.

Ha még nem akarsz vele szakítani akkor meg ne keresd, majdcsak leesik neki hogy nem frankó a viselkedése.

2019. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!