Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen bennem ez a rossz érzés?

Figyelt kérdés
Most már ha ismerkedek valakivel és megírná hogy az exével hány évig volt együtt egyszerűen csak rosszul érzem magam. Ugyanis nekem nincs mit felmutatni, mert nem igazán volt normális évekig tartó kapcsolatom. Az exszel már egy csomó mindent megélt, csomó emlékük van, előnye van velem szemben. Egy csalódás miatt van bennem ez a frusztráció, ugyanis beszéltem egy férfival, akivel ismertük egymást, mégis visszament a barátnőjéhez, akivel szakítottak.
2019. jún. 23. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz, mert kisebbrendűségi komplexusban szenvedsz.


A párkapcsolat nem egy lóverseny, kislány, vagy trófeagyűjtés, hogy bármit is fel kéne mutatni. Semmiről se maradtál le, semmiről se késtél le.


Inkább még éretlen vagy egy kapcsolatra, ez a kérdésedből is látszik. Ha majd tényleg érett felnőttként tudsz gondolkodni, te magad is rá fogsz jönni, hogy a kérdésed mekkora butaság.

2019. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Korábban nem volt bennem ilyen érzés, míg azzal a férfival nem találkoztam. Végül összejött velem, de szakított velem az ex miatt. Végül az exszel sem jött össze.
2019. jún. 23. 21:00
 3/4 Juliska212 válasza:
Vegyél szex leckéket
2019. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szögezd le az elején, hogy te egyszerűen n vagy kíváncsi az exeivel kapcsolatban semmire. Se az idő se milyen se semmi. Így elkerülhető
2019. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!