Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked is rosszul esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked is rosszul esne ha a párod megmondanà, hogy ne költekezz ennyit?

Figyelt kérdés
Fél éve élünk együtt és májusban meg júniusban vettem magamnak új ruhákat, cipőt. Nem vittem túlzásba, csak ami muszáj volt. És a párom erre ràmszólt egyik nap, hogy ne költsek ennyit, spóroljak. Mondja ezt úgy, hogy ő havonta 30 ezret költ cigire, persze ha ezt felhozom akkor felvan háborodva. Közös kasszàn vagyunk, de lehet ez nem volt jó ötlet már úgy látom. Ő többet keres kicsivel, én 150ezret ő pedig 200ezret.

2019. júl. 2. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Van egy trükk, ha megkérdezi honnan van az új cipő. Ártatlan arccal visszakérdezel: "Ez? Óóó, hát ezt még tavaly vettem akciósan, csak elbújt a szekrénybe ez a kis huncut." :P
2019. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul, én valamivel többet keresek, de ne mondja meg senki, hogy mire költsem.
2019. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem esne rosszul. Ha úgy gondolnám, hogy nem jogos amit mondott, akkor nem érdekelne. Ha viszont épp nem lenne rá keret és úgy vásárolnék, akkor örülnék, hogy figyelmeztetett. Bár ilyen nem szokott lenni, mert nálunk én (nő) fogom jobban a pénzt.


Megértem, hogy nem dohányzóként zavar a cigi ára, ezért szerintem álljatok külön kasszára. Felesbe fizessétek a rezsit, kaját stb.,aztán ami marad költhetitek külön és nincs vita.

2019. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Hogyha jogos akkor megköszönöm neki. A mi kapcsolatunk ilyen, hogyha a másik hülye vagy olyat csinál ami nem jó akkor megmondjuk neki és nem köntörfalazunk. Egy jó kapcsolathoz ez is hozzátartozik nem csak egymás tutujgatása.

Itt az alatt, hogy "jogos" úgy nagyjából azt értem, hogy ha mondjuk van valami amire pénzt kell gyűjtenem jelenleg, akár egyéni cél akár közös akkor természetesen szóljon rám, hogy ne vegyem meg azt a cipőt. Vagy ha mondjuk tudja, hogy nem állok fényesen anyagilag. Vagy ha egyébként felesleges amire költenék mert most még tetszik de nem fogom hordani, vagy van már bőven elég hasonló ruhám stb.

Az viszont nem jogos, hogy nincs egy normális rövidgatyád vagy nyári felsőd mert mindegyik elég régi már ezért veszel pár újat, ő meg leugat, hogy minek az. Hogyha olyasmit vettél amit tényleg hordani fogsz, nem csak túlárazott szar hanem tényleg minőségi, szükséged volt rá akkor egyáltalán nem jogos, hogy leszól emiatt.

Meg nyilván a stílus nagyon nem mindegy amivel ezt közli. Hogyha tud mellé érvelni akkor maximálisan elfogadom a véleményét és belátom, hogy igaza van. Mi mind a ketten szeretjük a szép és minőségi dolgokat, meg hajlamosak vagyunk olyasmit is megvenni amire igazából nem nagyon van szükségünk csak tetszik. Ilyenkor mi mindig szólunk a másiknak, hogy ezért és ezért valószínűleg jobb lenne, ha nem venné meg.

2019. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Rosszul esne ,de ha ennyire garasoskodó akkor lehet jobblene a külön kassza...őt sem idegesitené hogy mire idézőjelben szorod a pénzt te is a sajatodból azt vennél amit akarsz :)
2019. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem esne sehogy. Arra költök, amire akarok. Bár nem is lennék közös kasszán senkivel.
2019. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!