Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet összeegyeztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összeegyeztetni szerintetek ha a pár 2 tagja más életszakaszban van?

Figyelt kérdés

A srác dolgozik, a lány meg egyetemista.

A csaj csomószor részeg, bulizik stb míg a srác keményen dolgozik...

Nem laknak még együtt


2019. júl. 3. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem laknak egyutt tok egyszeru. Nea bulizos napokon/masnap talalkozzanak vagy aludjon ott a csaj. Kb ennyi.


Mi is mas eletszakaszban vagyunk (en 25 o 38), raadasul en kb egyaltalan nem eltem a tini eveimben... mondjuk most sem vagyok az a kemenyen bulizos... elmegyek rockmaratonra, o nem jon velem, nem csinalunk ebbol problemat.

2019. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Tapasztalataim alapján sehogy.
2019. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem azzal van a gond, hogy egyik dolgozik másik tanul, hanem az életstílussal. Ha te nem vagy bulizós, az agyadra mehet egy olyan “gyerek”, aki folyton partyzik. Kapcsolat szintjén nekem ez nem működne, idővel lehet kinővi, de az még több év lehet. Amúgy a folytonos részegség gáz, proli.
2019. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Tehát a csaj egy alkololista álértelmiségi, a srác pedig egy normális, dolgozó ember. Ennyiből ez szerintem már így üti egymást.
2019. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze az életszakaszokhoz. Az én barátnőm is egyetemista, de évente ötször ha jár bulizni és olyankor is alig iszik, meg máskor is. Már együtt lakunk és a legtöbb estét együtt töltjük amolyan csendes módon.


A ti példátoknál maradva pedig, régen láttam bőven dolgozó embereket is bulikban. Szóval nem más életszakaszban vagytok, hanem simán csak a személyiségetek más és sajnos lehetséges, hogy nem illetek össze.


26/F, 23/L

2019. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!