Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen ember aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember aki igy viselkedik?

Figyelt kérdés
Férfi,30 éves, külföldön él. Neten ismerkedtünk meg, sokáig nem akartam semmit, de nagyon tepert. Találkoztunk személyesen, minden jó, kérte hogy költözzek hozzá ki. Megtettem. Mindent feldobtam és mentem. Hozzá kell tennem, epilepsziás vagyok, a stressz hozza ki a rohamokat, így gyógyszert szedek az epire és egy nyugtatót is, a stressz miatt. Amint kiköltöztem, rá 2 napra ment éjszakába dolgozni. Éjjel megébredtem és az az üzenet várt, hogy ha tovább szedem a nyugtatót, az közénk állhat. Ez csak a kezdet volt. Mivel én ott egyedül voltam és kiszolgáltatott neki, egyre kevesebbet foglalkozott velem. Mindig a négy fal között ültem. Csináltam az otthoni dolgokat, ő pedig élte tovább az életét, mint azelőtt. Használt, ha kellett, szexre. Vagy ha sok volt bnne a feszültség, veszekedett. Kezdtem félni. Nem azért, mert bántott volna fizikailag, hanem mert lelkileg folyamatosan. De mindig azt mondta, hogy szeret, ez volt az adúásza, hogy én semmit sem csinálok, ő pedig így harcol a kapcsolatunkért. Végül úgy 4 hónap után hazaköltöztem. Azóta folyamatosan vitázunk, még többet. Ő ott él, amikor nem dolgozik, bulizik a barátaival, amikor azoknak nincsen idejük rá, olyankor rámír, és veszekszik. Pl. Hogy ha ő nem ír, én nem keresem ( nem, mert félek ), de ha hívom, azt mondja, hogy milyen nyugodt napja volt eddig, most tiszta ideg tőlem. Szakítottam is, de kérte, hogy béküljünk ki és nem tudtam nem-et mondani. Tudom, én egy idióta vagyok, de milyen ember ő?
2019. júl. 3. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Szélsőségesen ostoba vagy, ez a "kiköltözős" résznél egyértelművé vált.
2019. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Csak gratulálni tudok nektek és sok boldogságot kívánni. Ez annyira jellemző.

32/f

2019. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nos, magamat már analizáltam, oda is írtam, tudom, hogy ostoba vagyok. A kapcsolatunk egy nagy semmi, ezt is tudom. Viszont a kérdés az volt, hogy ő mlyen ember?!
2019. júl. 3. 14:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első kapcsolatod? Vagy aláásták az önbizalmad és azért rohantál bele egy ilyen kapcsolatba.


Én nem idiótázlak, mert sok itteni siránkozó (akik aztán szépen kiosztják a hozzád hasonlóakat) sem képes arra, hogy évek alatt változtasson a helyzetén, nemhogy négy hónap alatt.

Most már csak annyi dolgod van, hogy letiltod mindenhonnan és ignorálod!


Ő meg egy beteg f-sz, rengeteg ilyen van.

2019. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A kérdésedre válaszolva az az ember, aki talál egy olyan nőt, aki szeret a lábtörlő szerepében lenni. Ha valami rossz neked, lépj ki belőle, és a gondod megoldva. Elköltöztél, szakísd meg vele a kapcsolatot. Miért hívod, ha rossz embernek tartod?
2019. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Bocs de isten ne adja ha az én barátnőm lenne epilepsziás a stressztől még a hangomat sem emelnem fel rá... inkabb segítenek neki hogy minnél jobban érezze magat velem... az a baj hogy tul gyorsan ki repültél hozzá! Több ido kellet volna és szerintem 2 lehetőség közül kell választanod vagy megváltoztatód a palit vagy hagyod a francba!
2019. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lábtörlő vagy neki meg csak a játék szere hidd el ennél meg az egyedül let is jobb pedig férfi vagyok! Előző vagyok
2019. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem első kapcsolatom, és idősebb is vagyok, mint ő. 35 éves és elváltam. A volt férjem nem rossz ember, csupán annak a híve, hogy ha valakit minél többször fenéken billentesz, annál erősebb lesz. Engem a padlóra tett ezzel. Elváltunk. De nem haragszom rá, alapból tudom, hogy nem akart rosszat. Nem akartam több kapcsolatot. A betegségem miatt nem vagyok egyszerű eset, és nem hiszek benne, hogy annyi gyönyörű és egészséges hölgy mellett, én kellenék bárkinek is. Úgy tünt, neki igen. Első perctől tudta, milyen vagyok, milyen betegséggel küzdők, mégis nagyon akart. Megkapott.

Mindig azt mondták, hogy sokat gondolkodom dolgokon, csupán spontán voltam életembsn előszőr, amikor kiköltöztem hozzá, hisz ezt is olyan sokat hallani, hogy legyünk spontának, utazzunk, szeressünk stb. Én ezeket megtettem. Igen, vállaltam hogy így viselkedik velem, bár egyre nehezebben viseltem, de amikor reggel arra az üzenetre ébredtem, hogy szeretlek, hittem hogy engem is emberszámba vettek ezúttal...

Amúgy letiltottam, de telefonon még nem, mert rengeteg dolgom ott maradt, amit még haza kellett küldenie, és ezért beszéltünk. Ezért is hívtam fel, kérte és gondoltam, hogy ezzel van összefüggésben, de ismét csak a szokásos volt és amint rászóltam, hogy fejezze be, jött a többi, hogy hisztis p...a, és milyen kellemes reggele volt, most pedig tiszta ideg miattam. Szépen elköszöntem és letettem a telefont. Azóta küldött még egy üzenetet, hogy ilyen és olyan vagyok, amit úgy hagytam.

Nekem nagyon hiányzik az az ember, aki az elején volt, mindig reméltem, hogy türelmes leszek, kedves, akkor visszakapom. Ebben a percben is hiányzik, mert szeretek úgy gondolni rá, a jóra...

2019. júl. 3. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a kedves ember akire te vágysz, nem is létezett. Neki ilyen a jelleme és nem az amit először mutatott.

Úgy tűnik hogy egyik bántalmazó kapcsolatból egy másikba ugrottál. A legyél spontán nem azt jelenti hogy tedd ki magad veszélynek egy másik országban és legyél kiszolgáltatott.

Hozzád hasonló habitusú emberek közt keresgélj, esetleg olyan körben ahol hozzád hasonló egészségi problémával küzdők vannak.

2019. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok neked egy nagy férfi titok! Még az ilyen betegség amiket lehet gyógyszerrel kezelni a férfiak mind az ilyen nőkre hajtanak rá tudod miert mert a belső osztont mozgatja hogy ezt a not meg kell védeni mert igaz is... na meg az ilyen nők mind nagyon nehezen találnak part maguknak akik elfogadják és ezért ha valaki egyszer sikerrel be próbálkozott náluk akkor a nő örök életre vele marad! Huseges lesz gondoskodó! Tőle fog függeni... melyik férfi ne akarna magának egy ilyent... bocs de meg kellett tudnod... ja és csak 20 eves férfi vagyok...


De azert mondanom sem kell a nőknek is vannak piszkos játékaik...

2019. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!