Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki így viselkedik az agresszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki így viselkedik az agresszív ember, aki akár később képes lenne megütni is?

Figyelt kérdés
Beszélünk telefonon, és egyszer csak csúnyán elkezd káromkodni, mert valaki kocsival elé vágott. Beszéltünk és egyszer csak elkezdett csúnyán beszélni, azt hittem, hogy nekem.
2018. aug. 5. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de kétségkívül sokat elárul a jelleméről, hogy még előtted se tudja visszafogni magát.
2018. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet fizikailag éppen sosem fog bántani, de gyakori lesz a terrorizálás, mígnem 5 év múlva szétváltok
2018. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a kérdés alapján azért nem ítélném el az embert, mert engem is felb*sz, ha hirtelen elém vágnak. Ha csak káromkodik, az nem akkora tragédia, ki nem szokott. Ami gáz, ha trágárul is beszél alapjáraton.
2018. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


Én nő vagyok, de néha robbanok. Nem vagyok rá büszke, és próbálom visszafogni, de a szüleimtől (apámtól) vettem a mintát ami makacsul megmaradt.

Viszont - nagyon ritkán vagyok a páromra dühös. Inkább a helyzet, a hülye emberek és az állandó stressz borít ki. Nem is duzzogok sokáig de a hangom felemelem és káromkodok, mert ideges leszek. Soha nem ütném meg a párom még ha nagyon dühös is vagyok.

2018. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!