Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok akik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik olyan párkapcsolatban éltek amibe a párjuknak birtoklási vágya volt? Olyankor hogy viselkedik az ember párja?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Most ki hogy viselkedik? Az akinek a birtoklási vágya van, vagy a másik?


Az én páromnak az van.

Régebben fojtogató szinten űzte. Mostanra már alább hagyott a hülyeségeivel.

Ezt úgy értem el, hogy mindenbe beavattam. Nem titkolóztam előtte. Nálunk nincs telefon, vagy fb titok, mert nincs mit titkolni egymás elől. Ha ezek ellenére is dührohama volt, mert beszélgettem valakivel, aki kedvesen viselkedik, akkor elküldöm a fenébe a drága páromat, hogy nézzen magába.

2015. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést arra gondoltam akinek birtoklási vágya van:)
2015. febr. 20. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenre és mindenkire féltékeny körülötted, kutat a személyes holmiaid közt (telefon, számítógép, napló), mindenhova követ (akár a tudtodon kívül is), a legváratlanabb helyeken és időkben jelenik meg... Szörnyű :( De lehet hogy ez a pasi csak szimplán pszhiopata volt, máig gyűlölöm, pedig ennek már sok éve, én pedig senki mással nem vagyok haragtartó.. :(

Ja és amikor elhagytam, akkor mindenkinek mindent elmondott rólam, az igazságnál persze jóval többet :(


Más esetben pedig a "birtokló" mindent megtilt a másiknak, minden lépéséről be kell számolnia, ellenkező nemű barátja nem lehet, de még talán saját nemű sem. Ilyenben szerencsére nem volt részem, épp elég volt, amit fentebb leírtam :(

2015. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy ilyenben volt részed:/
2015. febr. 20. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!