Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy a feleségem két hete szült, és napi többször beszélget egy barátnőjével messengeren?

Figyelt kérdés
Minden nap beszélnek, vannak napok, amikor több órát is. És a nő, akivel beszélget homoszexuális.

2019. júl. 3. 15:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#8-as nem. Nem az első férfi vagyok, és nem is zárkózott.
2019. júl. 3. 16:34
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

Fura.Jó pár hónapja volt itt egy férfi.Ő is azon vaccilált,hogy leszbi a felesége,csak mert a legjobb barátnője is az,és ő volt az egyetlen pasi az életében.No mindegy.


Miért nem kérdezed meg mit beszélget vele ilyen sokat,órákig,minden nap...Ilyet azért meg lehet tudakolni sztem.

2019. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
nem tudom miért viccelik el itt sokan a dolgot. Szerintem is furcsa,hogy állandóan a lezbikus barátnőjével beszélget úgymond titiokban és iylenekt ír,hogy ilyen törődést még senkitől nem kapott,nem mutatja be ottohn a férjnek stb..szerintme a lezbi csaj kiszemelte magának a feleségedet akit folyamatosan ostromol...nem hiába beszélget ennyit a feleségeddel,ennek oka van!! JObb lenne valahogy leépíteni a nőt,foglald le a párodat,vidd el meglepetés akármire,foglakozz vele sokat,mondd,hogy a telefont msot ne vigyétek,egyre több program stb és talán lekopik a másik..
2019. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt nem hiszem,hogy leszbi a felesêgee,de ha a barátnő rámászott,mert akar tőle valamit,az ùgy már roszabb.Mert ùgyse áll le.A feleséged meg esetleg érzékenyebb így szülés után,egyedül érzi magát egész nap,akkor simán könyebben rástartolhatnak.Én azért megkérdezném.Reakciókbòl is le lehet szűrni valamit.
2019. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha a feleséged arról panaszkodik, hogy ennyi törődést nem kapott, az nem vet túl jó fényt rád.
2019. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%
Kethetes kisbaba mellett van ideje es energiaja orakat beszelgetni?
2019. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
2 óránként szoptat,ami valójában 1,5 óra pihi.Mindenkinek arra van ideje,amit akar.Főleg ha a férj sokáig dolgozik.Ha a leszbi csaj "zaklatja" is,ő meg válaszol...
2019. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ha a feleséged arról panaszkodik, hogy ennyi törődést nem kapott, az nem vet túl jó fényt rád."


Ugyanezt akartam írni, én erre magamba néznék.

2019. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy szeret a feleségem, de több olyan történetet hallottam már, ahol a férj vagy a feleség rájött, hogy valójában a saját neméhez vonzódik.
2019. júl. 3. 18:04
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene ezt elbagatellizálni.

Mindenképp beszéld meg vele a dolgot, nem játék.

2019. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!