Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heni27! kérdése:

Elmegy sátrazni 3napra! Szétrobbanok a dühtől! Normális?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális hogy ennyire berágtam rá ezért?én minden energiamat, időmet amit csak tudok rá aldozok, nem is tudnék máshogy cselekedni. Erre ő lelep haverokkal és lehet hogy egy 1-2 a barátnőjét is viszi. Persze engem megsem kérdezett hogy akaroke menni. Ez annyira rosszul esik hogy a szakitáson gondolkodom. Mocskolódok kíméljenek.
2019. júl. 4. 08:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Mondtad, hogy mennél vele?

Lehet saját élete (is)?

Te mit tennél, ha barátnőiddel mész el?

2019. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igazad van... És 1 - 1 napra szokott is menni haverozni. Én a 3 napot sokallom és hogy eszébe nem jutott elhivni.
2019. júl. 4. 08:17
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Hat eleg erdekes, hogy rolad megfeledkezett
2019. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Bence_ ***** válasza:
67%
Szerintem magadra vagy dühös azért mert az energiád egy olyan emberre adózód aki csak ennyire értékel.
2019. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Nincs kedved erről vele beszélni, higgadtan? Végül is a szájad erre is használható :)
2019. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

"LEHET hogy egykét barátnőjét is viszi"- ugye tudod hogy ez csak a te hisztis féltékeny fejedből pattan csak ki?

Mocskolódók kíméljenek? Tehát tusos, hogy nem helyes a reakciód, és beléd fognak emiatt kötni. Nem csodálom. Itt hisztizel ahelyett, hogy felnőttként viselkednél.

2019. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Először is... Ő mondta hogy a többieknek lehet hogy megy a baratnőik :) és miből gondoljátok hogy nem próbáltam erről beszélni vele? De! Próbáltam. Szerinte nincs ebbe semmi.
2019. júl. 4. 08:37
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Igy a kerdes hangulata alapjan, nem csodalkozom, hogy eszebe se jutott hivni teged is, hanem inkabb elvezne a csendet.
2019. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

A megoldás nem a hiszti, hanem, hogy hagyod levegőhöz jutni.

Nem kell minden idődet a párodra áldozni, lenni kell egyedül is, barátokkal is, családdal is.

2019. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kiosztani nagyon tudjátok a másikat :D érdemben hozzászolni nem. Már azt is leirtam hogy viszonylag sűrűn haverozik, 1-1napokat, éjszakákat. Tehát nem arról van szó hogy "nem jut levegőhöz"
2019. júl. 4. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!