Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiakadnátok? Olyan féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok? Olyan féltékeny vagyok, meg olyan ideges hogy szétrobbanok.

Figyelt kérdés

párommal a napokban voltunk együtt motorgumit cserélni egy műhelyben. És a gumis lánya ott tette magát a barátomnak. A párom 1-2mondatot váltott csak a kiscsajjal...de a lány folyton bámula,egyértelműen látszódott hogy csorog a nyála a pasimra.


Párom kiment ma az autó showra a kollégájával.

És most hívott, hogy a gumis is ott van..és a lánya hostess és ott ül a motoron. Tudtuk,hogy kint lesznek mint kiállítók mert szép motorokat építenek és párom motor függő, ez a hobbija.

Hát lettem én olyan féltékeny...rövidre zártam a beszélgetést és lettem a telefont.


Mondta hogyha végez a kiállításon bejön a munkahelyemre,de olyan ideges vagyok hogy szerintem balhézni fogok vele...remegek...ha arra gondolok hogy csöpögött a kis r*bancra a pasim nyála..és lehet hogy fotózgatta is a csajt...

AMikor a műhelyben voltunk örültem,hogy nem veszi észre a pasim,és csak velem törődik...de így...

áhhh.... nem tudok lehiggadni.


Mit csináljak? ALapból féltékeny típus vagyok, de ez nagyon betett...azon kattogok hogy tuti csorgott a csajra a nyála...és bejelölgeti ismerősnek és levelezni fognak és megcsal vele stb.



A munkámra sem tudok figyelni úgy felnyomtam az agyamat ezzel.

Ezek után tuti azon fog kattogni a pasim agya, hogy "fúú dejó nő..a műhelyben gázul nézett ki...de a motoron ülve..hmm. meg*unám"

Kisminkelve-csinosan jöttem dolgozni, dögös vagyok, tetszeni akartam a páromnak, ha beugrik a show után.

De így...elment a kedvem... :(


Mit csináljak? Féltékenyek lennétek?


2015. márc. 21. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Túl reagálod elég rendesen. Miért baj az ha kapcsolatban egy pasi megnéz egy másik lányt, vagy ha egy lány megnéz egy másik férfit, nézni lehet... Ezzel a túlzott féltékenységgel teszed tönkre a viszonyotokat.

L

2015. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Magadnak csinálod, igyál egy pohár vizet és végy 3 nagy levegőt.
2015. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


Ha arra gondolok, hogy bejön a melóhelyemre (ahol egyedül dolgozom) és nekem mosolyognom kéne... hát felfordul a gyomrom... remeg a kezem.

Olyan düh van bennem,hogy hihetetlen.

Most komolyan...elmegy valahova egyedül...bízom benne, és ezt kapom???? Nézzen meg hostess nőket, az nem zavar...de hogy pont erről a kis p**áról beszél, aki alapból bámulta amikor ott álltam mellette...áááhh... megőrülök a méregtől.


Telefonban egyből kiakadtam hogy "Mivan le is fotóztad a kis r**ancot?" Legalább odamentél?" erre Ő "Édesem. Nem fotóztam le, és nem is látott engem, még csak nem is köszöntem neki"


Persze örülnöm kéne, hogy elmondta...de most akkoris...

2015. márc. 21. 14:49
 4/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha annyira csorogna a nyála a kiscsajra, nem hív fel és nem mondja el, hogy ott van, hanem elviszi és megdugja. De ha te ilyen féltékeny leszel, előbb-utóbb ott fog hagyni téged (és jogosan).
2015. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

utolsó...teljesen igazad van.

De az hogy elmondta csak rontott a helyzeten. Csak felidegesített vele. Eddig jókedvem volt, vidám voltam, szexinek éreztem magam.

Most minden elmúlt...és csak haragot és féltékenységet érzek.


Minek mondta el? Direkt azért,hogy féltékennyé tegyen???

Jó csak ezt mondta "Képzeld kint vannak aaz (itt mondta a gumis csávó nevét. 1-2 mocijukat lefotóztam,beszélgettem a sráccal. A lánya is itt van, ül az egyikmotoron"-ennyi volt.


De ha elképzelem p*csanadrágban meg topban a lányt...áááhhh... nemtudok lehiggadni pedig már levegőztem is és megittam fél üveg vizet is

2015. márc. 21. 14:54
 6/17 bollocks ***** válasza:
Az eddigiek alapján g*ci ostoba vagy.
2015. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

HÚ!

Édesem!

Te egy olyan hü.lye pi.csa vagy hogy megérdemelnéd hogy jól átverjenek és megcsaljanak! Az ilyen nőket mint te messziről kerülje mindenki! Szerintem tuti meg.dugta! De úgysem fogja neked elmondani! És az is biztos hogy élvezte vele a sexe! És hogy többször vissza fog menni hozzá!

Ha ilyen párom lenne mint te akkor én is biztos megcsalnálak fűvel fával!

Remélem hazamegy összeszedi a holmiját és szó nélkül felül a motorjára otthagy téged a pic.sába! Mire hazaérsz csak a macskád fog téged várni de ő is csak azért hogy enni adj neki! Még egy cetlit se fog neked hagyni hogy miért ment el! És soha többet nem fogsz hallani róla!

Gyökér!

2015. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam, ezt még csak te képzeled be magadnak, vegyél pár mély levegőt, igyál, és majd meglátod, hogy semmi értelme féltékenykedni.
2015. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 gublug ***** válasza:

Az összes válaszadónak igaza van.

Gondolkozz el a következőkön:


A féltékenység hamis értékeken alapul.

Te nem szereted a barátod, hanem a tulajdonodnak tekinted.

Ha egy problémán sokat rágódsz, meg fog történni: megcsal és elhagy. Aztán meg mondogathatod magadnak: "tudtam, hogy ez lesz".


Gondolkodj el honnan jön a dühöd. A szívedbő? Az agyadból? Valamelyik sejtedből? A válasz mindre NEM lesz. A düh nem jön sehonnan. Akkor miért adsz neki teret?


Igen, igyál és lélegezzél mélyeket. Nem vicc. Tanuld meg kezelni a dühös és féltékeny helyzeteidet. Találj rá ki valami agykontroll dolgot.


Mindazzal amit leírtál csak saját magad alatt vágod a fát. Vághatod évekig és szenvedhetsz a saját hülyeségedtől - tudom nem egyszerű megoldani ezeket, régebben hasonló voltam. Aztán eldöntöttem, hogy nem akarok megbántani senkit.

Vagy dönthetsz most úgy, hogy megköszönöd a barátodnak az őszinteségét és a birtoklási vágyad helyett más dolgokra helyezed a kapcsolatban a hangsúlyt.


Sok technika van, hogy hogy lehet a zavaró érzelmeket szelíden mederbe terelni. Keress a neten, vagy privátban kérdezz.

2015. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ez már beteges!


Tudod mit! Hidd azt, hogy megcsal, és dobd azonnal!


Szabadítsd meg magadtól!

2015. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!