Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a barátnőtök ennyire érzékeny lenne? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
a lány akivel randizok nagyon érzékeny.. alapból 23 éves létére kb 16nak néz ki és ilyen kislányos az egész viselkedése de olyanokat csinál, hogy pl vettünk fagyit és elejtette és elkezdett szegény sírni.. meg hogy berepült a buszba egy pillangó és akkor végig azon parázott, hogy ugye kijut élve és elkezdte terelgetni, meg szurkolni neki kb 15 percen keresztül :D
2019. júl. 4. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Eléggé infantilis 23 évesen... :/

Én tuti dobnám.

2019. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom ki menekülne először kitől, én egy ilyen túlérzékeny kis mimózától, vagy egy ilyen kis mimóza tőlem :D Nekem ez nem aranyos, hanem szánalmas.
2019. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nőies.
2019. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem beteg a csaj.Pánikol,ügyetlen.Kísérd el orvoshoz,hátha még meg is köszöni.
2019. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Atyaég. Igen, persze hogy zavarna. Szerinted hogy lenne ez normális?

Vigyázz el ne szóld magad arról hogy igazából nincs is Mikulás mert a végén nem tudja feldolgozni a tényt és lelkibeteg lesz miattad.

2019. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
67%
Ez a pillangós-szurkolós történet még aranyos is lehetne, ha poénból csinálja. Jót nevetnék rajta, főleg, ha még produkálja is mások előtt magát, bírom az ilyen különc csajokat. Onnantól viszont, hogy ezt komoly szándékkal tette, na meg megsiratta a fagyit, annyira már nem vicces, inkább beteg.
2019. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem fél óra alatt kiakadztana. Nem birom az ilyen nyarvogós csajokat.
2019. júl. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cukiiiiiiiiiiiii :D
2019. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kattant ez a csaj, felejtős.
2019. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
retardált
2019. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!