Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja egy nőnek hogy nem vagy főnyeremény az egyenlő azzal hogy már valószínűleg nem érez irántam sokat?

Figyelt kérdés

Összevitatkoztunk a párommal hogy jelenleg olyan helyzetbe kerültem..ahol szükségem lett volna rá,mivel beteg lettem és nem tudok normálisan járni,magyarul egyik lábam mozgásképtelen. Így jelenleg orvostól orvosig megyek vizsgálatokra. A férjem külföldön dolgozik,nem kértem h maradjon itthon egy hónapig de jólesett volna ha legalább egy hetet hazajött volna segíteni ill elvinni a vizsgálatokra. Van egy gyerekünk is akit így elég nehéz ellátnom. A szüleim segítenek,de ők sincsenek valami jó formában.

Ez miatt összevitatkoztunk h nekem ő most elég nagy csalódás. Erre hozzámvágta hogy én sem vagyok egy főnyeremény..

Ő is volt beteg és teljes mértékben mellette álltam kiszolgáltam fullra. Úgy gondolom egy párkapcsolat része ez h ha a másiknak szüksége van ránk ott vagyunk egymásnak.

Most nagyon rosszul érintett és nem vagyok biztos benne hogy ez az egész házasság nem e egyoldalú már.. :(


2019. júl. 4. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha nekem ilyet mondana, repülne.
2019. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg ő van felháborodva hogy én kezdtem én szóltam meg..

Persze h megszóltam mert nagyon rosszul esik,hogy ennyire nem érdekli h oldom meg a mimdennapjainkat a gyerekkel.

Ez a repülés dolog könnyen hangzik,de mikor itt a gyerek a közös ház és még menni se nagyon tudok elég nehéz.

De egyenlőre még a telefont is rámcsapja úgyhogy túlságosan nem érdekelhetem. :(

Vagy én reagálom túl..nem tudom.

2019. júl. 4. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre most nem sokat lehet mondani. Őszinte részvétem a "párodért".
2019. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Lényegében te ugyanazt mondtad, csak "csalódás" néven. Gyanítom, hogy fájdalmában/sértettségèben reagált így. Ettől persze a fájdalmad jogos, és az is, hogy valóban többet segíthetne. Azt javaslom, üljetek le akkor megbeszélni a dolgokat, mikor mind a ketten higgadtan vagytok. Sèrtèsek helyett pedig inkább mondd el, mire lenne most szükséged, mit érzel, és próbáljátok megoldást találni, amennyiben ő is partner ebben.
2019. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bajban ismerszik meg az ember - tartja a mondás és milyen igaz. Most bebizonyította a férjed hogy nem lehet rá számítani. Annyi empátiája nincs feléd mint egy döglött békának. Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél és lényegében magadra maradtál a gondoddal.

Ráadásul amit a fejedhez vágott az a legaljasabb beszólás, hiszen a kiszolgáltatott nehéz helyzetedet használta visszavágásként. Mint valami sértett tini és még jelenleg is úgy viselkedik. Ilyet nem teszünk azzal akit szeretünk.

Nagyon valószínű hogy egyoldalú a házasságod és borzasztó hogy ennek így kellett tudomásodra jutnia.

Gondolkodj el a lehetőségeiden, hogyan tudnád nélküle folytatni az életed.

2019. júl. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!