Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztél mikor megláttad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél mikor megláttad az exed az új párjával?

Figyelt kérdés

Én csak fikázni tudtam az új kedvest. Minden porcikájában találtam kivetnivalót,az egész viselkedésében,mikor többet halottam róla annál jobban le alacsonyítottam. Buta,ronda,én sokkal jobb vagyok nála. Vhogy jót tett az önbizalmamnak az h így vélekedek róla. A közeli barátnőim is meg erősítettek ebben,és ettől sokkal jobban éreztem magam.

Sokak szerint ezért én rosszindulatú vagyok. Szerintetek?


2010. júl. 10. 06:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Persze amikor már elég idő eltelt,akkor már nem szemléltem ennyire kritikus szemmel. Sőt,már le se szartam
2010. júl. 10. 07:00
 2/13 anonim ***** válasza:
Majdnem belehaltam, hogy az aki velem volt most mást ölel, mással foglalkozik, más szeret és ha a többibe is akár csak belegondoltam hogy mit csinálhatnak, amikor együtt vannak a sírás környékezett...sokszor sírtam is,mert őt még mindig szeretem.Olyan volt mint egy rémálom...17/L
2010. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Örömöt, amiért sikerült egy ilyen kedves, aranyos lányt találnia és amiért boldog :) Nagyon szomorú lennék, ha az exeim miattam szenvednének hosszú ideig, mert utálom, ha valaki miattam szenved.


20/L

2010. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én személy szerint, oda mentem beszélgettem a csajjal a srác meg tett egy olyan kijelentést hogy " Te ezzel képes voltál jáni? " Több nem is kellet a gyerek kapott egy akkora maflást h kiesett az útra...A csaj másnap dobta azóta együtt vagyunk immár 1éve.:)
2010. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 WindClon válasza:

Szerintem teljesen normális érzés, hogy szarul esik.

Mondjuk ha képes vagy abból a szemszögből nézni a szituációt, hogy az ő élete, hadd legyen boldog, és nem kritizálni a jelenlegijét akkor vagy igazán nyerő :)

Persze egy picit mindig azt fogod érezni, hogy te jobb vagy. Mert így is van.

Először nagyon szar amúgy látni és szembesülni vele, hogy más ér hozzá, stb.... de majd megszokja az ember. Harjá!

2010. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én most szakítottam a barátommal. Majdnem 3évig voltunk 1ütt. De még a gondolatától is rosszul vagyok, hogy ő úgy nézhet valakire ahogy rám, azt csinálhatja vele, amit velem csinált. Most, hogy így egyáltalán belegondolok, hogy már szabad és akárkivel lehet, a sírás kerülget:(

19/L

2010. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos egy helyi kocsmában láttam őket meg, és elkezdtem inni, sírtam, hisztiztem, kiabáltam, erre a volt barátom hazavitt és reggelig beszélgettünk, a csajszi dobta őt, de aztán újra összejöttek, mi meg barátok vagyunk :)
2010. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 4 héttel a különköltözésünk után láttam. Már terhes volt az exemtől. Kicsit szarul esett.
2010. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mikor megláttam, a sírás kerülgetett, folytogató érzés jött rám, mintha valaki szorongatná a torkomat, alig kaptam levegőt... Mert más nem járt az eszemben, hogy eddig velem csinálta ugyanezt, hogy most hogy képes mással ugyan azt csinálni, ugyan azt érezni iránta, amit irántam érzett, és még szarabb úgy belegondolni ebbe, meg nézni, hogy még szereted őt...
2010. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam oket egyutt, csak pár képen a facebookon. Mi barátok maradtunk az exxel, de az nem tetszik, hogy az intim pillanataikat is ecseteli nekem. Meg is mondtam neki. Féltékenységet nem érzek, nem akarom ot vissza, de azért nem esik jól. Nem tudom meghatározni mi ez, már nem szeretem.
2010. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!