Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztél, amikor először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél, amikor először megláttad a "Nagy Őt"? (:

Figyelt kérdés
A kérdést elsősorban azokhoz intézem, akik már rátaláltak arra a bizonyos "Nagy Ő"-re. Előre is köszi a válaszokat. :)
2010. szept. 22. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
4 éve megtaláltam a "Nagy Őt",azóta minden nap nyomkodomXD
2010. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kangörcsöt
2010. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jajj, ez a sok humorjózsi. :D:D:D Mi lenne az ilyenek nélkül itt gyakorin? xD :D

De azért szeretnék egy "rendes" választ is! :)^^

2010. szept. 22. 17:47
 4/11 anonim ***** válasza:
tudod, hülye kérdés, hülye válasz...
2010. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gabriell88 ***** válasza:
hát mi interneten ismerkedtünk meg, első talin tudtam h ő az ezt megérzed majd te is:)(mellesleg nem küldött képet magáról, de én igen, mégis én ismertem meg őt:)megbeszéltük h eljön elém, mert dolgoztam, de hamarabb érkezett szasl járt még egyet addig, én meg mikor kiléptem az ajtón nem láttam senkit, uh bementem a boltba cigit venni, ő is bejkött rágóért, ránéztem és tudtam h őt várom, nem tudom honnan csak tudtam, kiment elődtem az ajtón majd 3 lépés után hátrafordult és odajött, akkor már nevettem, csak annyit kérdezett, megismertél? mondtam h azonnal:))
2010. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazság szerint amikor először megláttam akkor nem tetszett.. sőt.. féltem tőle mert ő a punk bandájával mászkált én emg egy kislány voltam még.. :D
2010. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Általános iskolában elsőben ezt: A ku.rva életbe, még egy ku.rva betű amit meg kell tanulni!!!
2010. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lóri Filth válasza:
megakartam b*aszni
2011. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sajnos még fiatal vagyok ahhoz, hogy megmondjam, hogy akit szeretek Ő-e... de biztos vagyok benne, hogy az érzelmeim ezt mutatják... amikor látom mosolyogni, akármilyen rossz kedvem van, elmosolyodok, de ha rosszat mond rám, akár depresszióba is tudnák fordulni... amikor látom, érzem, ha nem lesz az enyém, én belepusztulok... 17/f
2011. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát megnyomtam a shift-et, meg az ö-t, és amikor megláttam ki is töröltem, mert k*rvára nem azt akartam írni...
2011. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!