Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, hogy érnétek el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy érnétek el, hogy a (férfi) párotok kicsit "csinosítsa ki" a szemöldökét?

Figyelt kérdés

Persze nem arra gondolok, hogy gyantáztassa le úgy, mint egy nő, csak hogy pl középen szedje ki, meg vékonyítsa (akár szakember segítségével), meg ne legyen olyan bozontos.


Férfiak, ti megsértődnétek egy ilyen kérésen?


2019. júl. 7. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
9-es. Dramatizáld még kérlek! A "szánalmas" még nem elég erős egy ilyen fajsúlyos kérdéshez. Sőt, az egész férfi társadalom szánalmas. Sőt, minden nő legyen szőrtelen, mert ha nem, minden férfi a kardjába dől! Sőt összeomlik a pénzrendszer a világon...
2019. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
Én még egy nőt sem láttam, akinek pisztolyt tartottak volna a fejéhez, hogy márpedig legyen szőrtelen. Legyen olyan, amilyen akar. Azt viszont ne akarja másnak megmondani, hogy neki mi tetsszen.
2019. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én még egy nőt sem láttam, akinek pisztolyt tartottak volna a fejéhez, hogy márpedig legyen szőrtelen. Legyen olyan, amilyen akar. Azt viszont ne akarja másnak megmondani, hogy neki mi tetsszen."


Ezzel egyetértek, viszont a nőket évszázadok óta bele lehet gyalázni egy bizonyos viselkedésbe. Pl. ha összejössz egy nővel, szinte biztosra veheted, hogy nincs lábszőre vagy szőrös hónalja.


És akkor ott vannak azok a férfiak, akiket nem érdekel, hogy a nőknek mi tetszik, és itt sírnak, hogy nincs nőjük. Rájuk ugyanez igaz, amit mondtál. Lehetnek dagadtak, szőrösek, büdösek, itt sincs pisztoly, hogy sportos, igényes emberek legyenek, de ne mondják meg a nőknek, hogy mi kéne tetsszen nekik.

2019. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

" Pl. ha összejössz egy nővel, szinte biztosra veheted, hogy nincs lábszőre vagy szőrös hónalja."


Huszonéves korom végéig nem szőrtelenítettem sehol sem, soha hátrányát nem éreztem, igaz, hogy nem volt erős szőrzetem sehol, inkább csak pihék. Néha nosztalgikusan el is mosolyodom ezen, milyen szabadságot adott.

2019. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Persze, nekem meg volt egy olyan exem, aki ha már fél nap eltelt és kezdett picit visszanőni a szőröm (sajnos nem csak pihe, sötét és erős a szőrzetem) már elhordott minden igénytelennek, persze neki a fanszőre hosszabb volt, mint maga a farka... :D


Bocsi, csak ha már ez a téma, gondoltam, megosztom ezt is. :D


Köszi az eddigi válaszokat :)

2019. júl. 7. 20:07
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is mondtam enyémnek bár az övé nem olyan vészes, csak felül picit túl lóg, de nem akarja leszedetni inkább rahagyom
2019. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"persze neki a fanszőre hosszabb volt, mint maga a farka... :D"-hát ezen szakadtam

Amúgy nekem is sajnos ilyen a szőrzetem és az én exem is ekkora phaszkalap volt

Szét is cseszte a bőröm a sok borotválas

2019. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!