Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell veszekedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell veszekedni, ha arra kérem, hogy kicsit simogasson?

Figyelt kérdés

Hónapokig újra jól megvoltunk, éreztem hogy tényleg szeret és egyszer csak mond valamit alvás előtt, amivel megbánt(kiszivom az életenergiáját) , mikor eddig szép volt minden, és boldogok voltunk. És csendben elkezdtem sírni, amit másnap is hisztinek mondott. Akkor azt mondta minden rendben van, és egész nap elvoltunk magunknak. Majd másnap reggel, vagyis tegnap reggel megjött, fájt a hasam és kértem hogy simogassa kicsit, vagy csak fogja meg a kezem 10 percre míg nem indul dolgozni, de nem akarta, és ha szépen kérem, akkor is erőszakoskodom.

Aztan este azt mondta, hogy nincs megelégedve a testemmel, és felizgatotta az a csaj, akivel voltunk valahol, (többen is voltak, ismerősök, rokonok), hiába nem néz ki jobban mint én, meg ducibb, amit ő nem szeret, de kíváncsi milyen lehet meztelenül és innen erednek a megcsalások, de ő mindig ellenáll nekik. Nekem rosszul esett, amire mondja, hogy tudta nem kellene elmondania, kis szürke élete van, az anàlert is úgy kell könyörögnie, míg az a csaj simán belemenne.

És közbe amit mondtam neki, rosszul esett, ahogy mondtam, és ezen kezdtünk el veszekedni, és én elvonultam sírni, majd mikor visszajöttem, mintha mi sem történt volna, a fenekemet hozzányomtam. Majd reggel análoztunk, és ha kértem utána, hogy simogasson kicsit a fejemet vagy kezemet, (máskor az ilyenek után bújt meg simogatott), de nem akarta, én meg szomorúan néztem rá, épp a kedvenc sorozatunkat néztük, amire vagy nézem a sorozatot és nem őt, vagy kimegy. És bújtam hozzá, puszilgattam, amit szintén nem akart, és elkezdett telefonozni, és elfordult, majd rövidesen elindult dolgozni, és megirta, hogy nem érti miért kell megint veszekedni.

21 éves lány vagyok, közel 1 éve költöztünk össze, az eleje nem ment valami jól.


2019. júl. 8. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, miért van szükséged egy ilyen kapcsolatra?
2019. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az eleje nem ment valami jól?? most jól megy??????
2019. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy ez a kapcsolat megette a maga kenyerét...
2019. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Most sem megy jól,akkor milyen lehetett az elején?
2019. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Hogy tudnak a nők ilyenekkel együtt lenni? XD
2019. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 The pale emperor ***** válasza:
83%
Sajnállak mert egy borzasztóan buta nő vagy.
2019. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

neharagudj,de ez az ember valami eszmeletlenul ocska..

rendesen megsajnaltalak...komolyan mondom..

hogy mondhat valaki olyant a baratnojenek,hogy megkivant egy masik csajt? es inkabb a tobbirol szot sem teszek...

hagyd mar ott azt a balf..t a ge..ibe..! mas majd szivesen csokolgat,meg szeretget,ugy hogy nem is kell kerned ra.

24 l

2019. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Szeret téged, komolyan azt hiszed?

Csak ürítésre kellesz.

2019. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
50%

És ilyenkor jönnének a rendes, érzelmi intelligenciával rendelkező férfiak, akik képesek lennének titeket szeretni, a tenyerükön hordoznának, kényeztetnének titeket... Ja, nem, nem jönnek, mert itt minden egyes kérdés bizonyítja, hogy nektek ezek a nyomorult lelkű senkiháziak kellenek, és miattuk sírtok nap, mint nap. Valami nagyon nincs rendben ezzel a világgal.

A kérdésedre az egyszerű válasz az lenne, hogy menekülj, hagyd ott a francba, mert többet érdemelsz. Bár te nem látod (kérdés, hogy a szerelemtől vagy vak, vagy szimplán buta vagy), de az egész veszekedés generálása azért volt, hogy bedughassa a bögyörőjét az amúgy kijáratnak szánt lyukba. Nem is értem, hogy miért jó az, amikor valakinek a szexben valamiért könyörögnie kell - attól a ponttól nyilvánvaló, hogy azt a másik nem akarja, márpedig a szexualitásnak kölcsönösen kielégítőnek kéne lenni mindkét félnek.

Mindegy, hagyjuk, a lényeg, hogy paraszt a fickód. De neked ez kell. Edd meg, amit főztél.


P.S: A nőkommandós lepontozás elé bátran állok!


28F

2019. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú már nem szeret,csak használ.Egy kis szeretetért meg pitizel neki?Ha ezek után vele maradsz,megérdemled.Vegyél erőt magadon,dobd ki minél elöbb.Ö már nem szeret,hidd el.
2019. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!