Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bipoláris társsal hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipoláris társsal hogyan jöttök ki? Hogyan vészelitek át a mániás vagy depresszív időszakokat? Min szoktatok veszekedni legtöbbször?

Figyelt kérdés

Én 1 éve vagyok együtt egy bipoláris férfival.Egyszer a mindene vagyok,aztán ellenséges.De nagyon szeretem és tudom sok gyógyszert szed,aminek vannak mellékhatásai is vannak rendesen.


27/N



2018. jan. 10. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja járok egy ilyen pasival. Imádom, a mindenem. Nem szed gyógyszereket (még). Nagyon nehéz. Szerintem egy ideig bírom, utána vége lesz. Engem is felőröl.
2018. jan. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A bipoláris zavarral élőnek pedig fontos a gyógyszer.Legalább a nyugtató vagy hangulatjavító.beszélj kérlek erről vele,lehet akkor könnyebb lesz vele.
2018. jan. 10. 07:32
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Volt egy ideig ilyen barátnőm. Időnként próbált veszekedni velem, belém kötni, de nem sikerült neki, mert én nem tudok veszekedni. Amikor rájött a hiszti, akkor egyszerűen figyelmen kívül hagytam, vagy elmentem otthonról, és mire hazamentem már lenyugodott. A mániás dolgai eleinte zavartak, de aztán csak mosolyogtam rajta. Sajnos egy idő után elkezdett piálni, ezért véget vetettem a kapcsolatnak...
2018. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a legnagyobb elismerésem, aki ezt kezelni tudja és elviseli (bocsi, hogy nem konkrétan a kérdésre válaszolok, de volt egy paranoid skizofrén barátnőm, azóta ez nekem érzékeny téma). Én nagyon stabil vagyok, talán kissé merev is, és az ingadozásokkal, hangulatokkal, uralhatatlan érzésekkel egyáltalán nem tudok mit kezdeni, biztosan nem bírnám.
2018. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jómagam is ebben a betegségben szenvedek. Nő vagyok. Talán most fogadtam el, hogy nekem soha nem lesz normális kapcsolatom. Minden tiszteletem azoknak az embereknek, akik hosszú távon együtt tudnak élni egy 'sárga lapossal'. Nekem minden kapcsolatom erre ment rá. 30 éves vagyok és már feladtam.
2018. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!