Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nővérként nehezen tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővérként nehezen tudnátok elfogadni a párotokat?

Figyelt kérdés
Két műszak, 12 órázás, még mindig igen alacsony kereset (sajnos nem magánban vagyok), ill. maga a munkakör miatt?
2019. júl. 8. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ a szerelem.
2019. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem,nem ez számit.
2019. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha családot szeretnétek, benne több gyereket, akkor sem látnátok mindent letaroló akadálynak...?
2019. júl. 8. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Én nem csak 12 óráztam, sokszor 24, 48 járművezetés.

A párom 12 órázott, majd majd két munkahelyen egyben 36 órázott és még is jól megvoltunk, felneveltünk két gyerteket.

2019. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem számít!


Volt lejjebb egy témába vágó kérdés a következő címmel: "Ismerkedés során fontos, hogy a másik félnek mi a munkája, foglalkozása?"


Ahogy leírtam ott is, itt is tartom ugyanazt. :)


Sokkal jobban számít, hogy lelkileg/szellemileg meglegyen az összhang. :)

2019. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék gyereket, alapból nem lenne számomra elfogadhatatlan egy nővér, mint pár, mert egy picit közel áll hozzám is az egészségügy.
2019. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!