Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak, ha ezt nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, ha ezt nem bírom elfogadni?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfogadni a párom facebook függőséget. Elmondása szerint nem beszél más nőkkel, nem csinál semmit, mégis amikor csak teheti fent van.

Elmegy a boltba, kiszáll az autóból, online, hazaér tőlem, belép az ajtón, online.. Felkel reggel, online azonnal. Akár egész nap..



Sajnos én ezt a szokását nem tudom elfogadni.

Érdemes vele erről beszélni már századjára, vagy ez már nem fog változni?


2019. jan. 3. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
És? Hanyagol téged ez miatt, vagy semmi ilyesmi nem fordul elő, szimplán csak elefántot csinálsz a bolhából?
2019. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tudod elfogadni, ne fogadd el, de ne is akard megmondani neki, mikor lehet online és mikor nem, mert semmi jogod ezt szabályozni. Senki nem tart piszolyt a fejedhez, hogy benne maradj egy olyan helyzetben, ami számodra nem megfelelő. Ha ilyen apró idegesítő dolog miatt szakítanál, akkor amúgy se nagyon szereted ezt az embert, minek erőltetni?
2019. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem fogok egy olyan kapcsolatban benne maradni, ahol hiába mondom el hogy zavar, nem változtat rajta.


Nem fogom szabályozni, azt csinál amit akar.

2019. jan. 3. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Biztos hogy ott van? Mert vannak telefonok amik akkor is onlinet jeleznek amikor az illető órák óta rá se nézett (az én telóm is szokta, nagyon bosszantó)


De ha valóban fönt van, ez negatívan ha a kapcsolatotokra? Amikor veled van akkor is azt bújja? Lehet tényleg csak te viszed túlzásba.

2019. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg szenvedélybeteg. Mindentől függetlenül pszichológusra lenne szüksége.
2019. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Gyakorlatilag a szemed láttára bejelentkezik és a fb-t bújja ? Én is online vagyok onnantól, hogy egyszer felnézek, odáig, hogy nem húzom le az alkalmazást, hogy ne szívja az aksim feleslegesen.

32/f

2019. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már századjára kell beszélned vele, és eddig nem történt változás, szerintem már csak feleslegesen járatnád a szádat. Egy függő biztosan nem fogja abbahagyni amit csinál. Csak az értékes idődet pazarolod ilyen emberekre.
2019. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez most azért zavar, mert téged hanyagol, akkor megértem, nyilván megfordult a fejedben, hogy valakivel chatelget, mivel rád már nem figyel, vagy kevésbé. Ha nincs ilyen, akkor te pörgöd túl. Az viszont biztos, hogy nem egyforma a gondolkodásmódotok ilyen téren.
2019. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!