Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy minden himnemunek csak addig vagyok érdekes, amig eselyes h megdughat?

Figyelt kérdés

Amikor megmondom hogy nem azok utan mar hiaba mondtak elotte h kedvelnek,meg jofej vagyok,onnantol le vagyok szarva. Fiukkal abszolut nem lehet egy lanynak csak baratkozni?

Nem keresek párt


2019. júl. 10. 09:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha meg csak dugni akartak volna akkor minek a hulyites h egy fikarcnyit is erdekli oket a szemelyisegem a lelkem?
2019. júl. 10. 09:40
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert nincsenek önzetlen emberek, mindenki csak érdekből cselekszik vagy közeledik a másik iránt.
2019. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg azért lehet, mert a személyiségedet nem találják érdekesnek.
2019. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
36%
Mert a férfiaknak a szexről szól minden. Még ennél is durvább a helyzet. Például egy munkahelyen csak azokat a nőket fogadják el, akiket meg akarnak dugni. Ha mondjuk kövér vagy, akkor sehol nem fogadnak el és mindenhonnan kitúrnak, kirúgatnak. Tök mindegy, hogy dolgozol, ha nem vagy potenciális dugópartner, akkor takarodj. Barátság férfi és nő között csak akkor lehet, ha a férfi meg akar dugni, és azt az első lehetőségnél meg is fogja próbálni. Sajnos ez van. Esetleg annyit tehetsz, hogy hülyíted a pasikat, mintha benne lennél a dologban, csak még játszadoznál. Akkor ideig-óráig elhúzhatod a dolgot.
2019. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Mert hagyod
2019. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Én barátkozok lányokkal és el tudom mondani, hogy ez gyakran visszafelé is így sül el. Az egyik lány egy idő után többet akart, majd amikor elutasítottam, ellenem fordította a másik lányt, aki megpróbált elszakítani a páromtól. Nem jött be, őket kidobtam, a párommal meg azóta összeházasodtunk.
2019. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"Miert van az hogy minden himnemunek csak addig vagyok érdekes, amig eselyes h megdughat?"


- A Természet az nagy Úr! Több millió éves evolúció eredménye. Önmagában nézve ez egy természetes folyamat (fajfenntartási ösztön, emberi ösztönök). Természet szemszögéből nézve az emberi is egy állat. Csak az ember tesz különbséget ember és állat között.

2019. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Mert jakso is megmondta csak akkor letezik fiu lany baratsag ha dugnak.

Egyebkent meg vannak barataim regrol, es azokkal jol elvagyok nem kellenek ujak.

2019. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg jó a feneked, de szar a személyiséged.
2019. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

Tudod kérdező, a csak dugni akaró pasik mindent bevetnek egy jó dugás reményében.Ezért a végsőkig, tehát a hazudozásig is képesek elmenni, hogy a farkuk bekerüljön a kiszemelt lyukba.És bizony van, hogy célba is érnek.Sok a naiv nő, aki bevesz minden dumát, amit kiejtenek a hazug, számító szájukon.Ezen a sikeren felbuzdulva nem is hagyják soha abba.Mindig lesz olyan, aki bedől nekik.

Felteszek egy kérdést én is neked.Mi szükséged van az ilyenekkel való barátkozásra?Nagyon kevés az, aki nem ösztön vezérelt köztük.Balszerencsédre valószínűleg egy ilyen sincs a környezetedben, hiszen nagyon elenyésző a számuk.Szerintem hagyd őket a francba.Én már régen ezt teszem, semmi hátrányom nem származott belőle.

2019. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!