Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az egykori penészvirágból egy bombázó nő lett, aki egyszerre több férfira vágyik?

Figyelt kérdés

Néha csak nevetek 2 évvel ezelőtti önmagamon, aki úgy vélte, hogy 1 férfi fog ránézni élete során csupán és ő lesz a férje. Válogatni se fog tudni, hiszen csendes, nem modellalkat és önbizalomhiányos. Aztán rájöttem, hogy ha én nem vagyok nyitott, akkor hiába várom hogy más nyisson felém. Tudatosan változtattam önmagamon.



Azóta felépítettem önmagamat: egy magabiztos, kedves és figyelmes nőt, aki csinosan öltözködik. Lediplomáztam, végzek önkéntes tevékenységet. Tehát emberileg is rendes vagyok. Talán a legfontosabb, hogy jól érzem magamat a bőrömben és merek mosolyogni :)


Amióta ilyen vagyok azóta sok férfi észre vesz és kezdeményez. Nem tagadom élvezek flörtölni. A kis penészvirág már eltűnt. De senki se gondolja azt hogy nincs tartásom. Oh dehogynem.


Nagyon jó időtervező vagyok, így jelen állás szerint 2 párkapcsolatom van egyszerre munka mellett. Pontosabban a párkapcsolatom mellett van egy szeretőm, aki tudta hogy foglalt vagyok. A szeretőmmel is őszinte és lelkizésben gazdag kapcsolatom van. A másikfél nem tud róla. Nem is sejt semmit sem a párom.

Őszintén nem vagyok magamra büszke. De közben élvezem, hogy két férfit is boldoggá teszek. Szóval inkább én adok neki, mint fordítva. Egy támogató biztos pont vagyok mellettük. Sikeresek a munkában, kiegyensúlyozottak a magánéletben miattam. Szóval hozzájárultam a fejlődésükhöz.

Nem vagyok szerelmes nem is hiszek benne


Néha ha hagyom, hogy gondolkodjak akkor undorodom önmagamtól, mert ez hosszú távon nem fenntartható állapot és önmagamat emésztem el a bűnben.

De egyiket se tudnám elengedni. Az más kérdés hogy lett volna esélyem még egy szeretőre. De inkább kihagytam a lehetőséget.


Mit tehetnék? Majd ezt a korszakomat is kinövöm?

Néha úgy gondolom, hogy 22 évesen akarom kiélni magamat a csábítás terén.



2019. júl. 11. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Háááát....


Most erre mit mondjak?

A stílus maga az ember...


27 Pénz&Sárm

2019. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Azt írod magadról, hogy emberileg is rendben vagy. Ebben a pontban hatalmas a tévedésed.
2019. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Taníts mester!
2019. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Pedig nincsen tartásod, ezt jobb, ha nem hazudod magadnak.
2019. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

:DDD és ezt most hogy érted, hogy mit tegyél? Vagy ezzel most fel akarsz vágni, hogy hú, de ügyi vagy, hogy egyszerre két férfit hülyítesz? Nem értem a kérdést. Van itt probléma? Nem, számodra nincs itt probléma. Szóval csinálj amit akarsz.

Más kérdés, hogy amúgy ez mennyire etikus...gratulálok.

Néha a fejemet verném a falba az emberektől komolyan...

2019. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

A pároddal kellene annyira őszintének lenned, mint a szeretőddel, aztán kevésbé éreznéd patkánynak magad.

32/f

2019. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

22 vagy, sokat fogsz még változni. Nem kell még hosszútávon fenntartható helyzet, ha nem akarsz.

Mindenesetre a párod becsapasa nem szép dolog.

2019. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Egy örömlány életét olvashatjuk.
2019. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Most kell tapsolni,és a műsor után osztogatod a névjegykártyádat,ha tanulni szeretnék pár fortélyt?N
2019. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Emberileg 0 vagy ha nem vagy kèpes szeretni de mèg ha ez nem elèg át*aszod a barátod is.

Na de annyira fènyezed itt magad közbe meg úgy viselkedsz mint egy r. Bi.

Ès ne haragudj de a szeretőd csak űrítèsre hasznâl èn a helyedbe ezzel nem vágnèk fel!

2019. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!