Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az egykori penészvirágból egy bombázó nő lett, aki egyszerre több férfira vágyik?

Figyelt kérdés

Néha csak nevetek 2 évvel ezelőtti önmagamon, aki úgy vélte, hogy 1 férfi fog ránézni élete során csupán és ő lesz a férje. Válogatni se fog tudni, hiszen csendes, nem modellalkat és önbizalomhiányos. Aztán rájöttem, hogy ha én nem vagyok nyitott, akkor hiába várom hogy más nyisson felém. Tudatosan változtattam önmagamon.



Azóta felépítettem önmagamat: egy magabiztos, kedves és figyelmes nőt, aki csinosan öltözködik. Lediplomáztam, végzek önkéntes tevékenységet. Tehát emberileg is rendes vagyok. Talán a legfontosabb, hogy jól érzem magamat a bőrömben és merek mosolyogni :)


Amióta ilyen vagyok azóta sok férfi észre vesz és kezdeményez. Nem tagadom élvezek flörtölni. A kis penészvirág már eltűnt. De senki se gondolja azt hogy nincs tartásom. Oh dehogynem.


Nagyon jó időtervező vagyok, így jelen állás szerint 2 párkapcsolatom van egyszerre munka mellett. Pontosabban a párkapcsolatom mellett van egy szeretőm, aki tudta hogy foglalt vagyok. A szeretőmmel is őszinte és lelkizésben gazdag kapcsolatom van. A másikfél nem tud róla. Nem is sejt semmit sem a párom.

Őszintén nem vagyok magamra büszke. De közben élvezem, hogy két férfit is boldoggá teszek. Szóval inkább én adok neki, mint fordítva. Egy támogató biztos pont vagyok mellettük. Sikeresek a munkában, kiegyensúlyozottak a magánéletben miattam. Szóval hozzájárultam a fejlődésükhöz.

Nem vagyok szerelmes nem is hiszek benne


Néha ha hagyom, hogy gondolkodjak akkor undorodom önmagamtól, mert ez hosszú távon nem fenntartható állapot és önmagamat emésztem el a bűnben.

De egyiket se tudnám elengedni. Az más kérdés hogy lett volna esélyem még egy szeretőre. De inkább kihagytam a lehetőséget.


Mit tehetnék? Majd ezt a korszakomat is kinövöm?

Néha úgy gondolom, hogy 22 évesen akarom kiélni magamat a csábítás terén.



2019. júl. 11. 18:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Nyári szünet van,megértem.Nincs jobb dolgod hogy kamu dolgokat írj ki netre ? Ráadásul annyira kezdő vagy,hogy sikít az egészről hogy nagy kamu.
2019. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Mentálisan még nem vagy rendben. Egy magabiztos nő, akinek van tartása nem vágyik ilyen szintű külső megerősítésre mint ami neked kell. Lelkileg még mindig egy kis penészvirág vagy, aki örül ha ránéz egy pasi. Egyébként pedig ez általános a csúnya tinik körében, hogyha szép felnőtt lesz belőlük akkor ezt a tinikori "mindenkivel kavargatok" korszakot akarják bepótolni...

Itt nincs mit tenni, ez olyan mint amikor a 15 éves kanos kisfiúk virágrol virágra szállnak...majd kinövöd, megkomolyodsz, csak egyet kérek: ne hazudj magadnak, se a barátodnak...

2019. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezt nem lehet kinőni,innentől visz lefelé az ùt.Szo¶óka,nyalóka,aztán a nagy sírás.
2019. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
Tudod mi vagy? Egy rakás szar, lófarokkal.
2019. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Végre egy magabiztos csaj. Örülök, hogy összeráztad magad, Követendõ példa. DE! Nálam szóba sem jõhetnél te gusztustalan féreg remélem az a balek hamarosan megtudja h házi ripancot tart és kirúg a kecipe. Szép estét.
2019. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem kamu, akkor csak annyit mondanék:

te kis szutyok... :) nem érsz semmit sem ! :D

2019. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Válasz a kérdésedre, mit tehetnél? Pl. leszophatnál engem is.
2019. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Az tisztán látszik, hogy több férfira vágysz...


Amúgy szép önfényezés volt, ügyes vagy. Bár nekem nem jött át, hogy milyen nagyon jó ember vagy és sajnos az sem, hogy micsoda tartásod van. Bocsi.

2019. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lelombozni, de ha élőben mellém állnál, akkor elszállna az önbizalmad. Se stabil, se magabiztos nem vagy. Egy csettintésre el lehet venni az önbizalmad.

De az nem volt titok eddig sem, hogy mindig az ilyen molett "szépségeknek" viszket a pichája. :3 Puszika

2019. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!