Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok belé szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok belé szeretni?

Figyelt kérdés

3 hónapja ért véget egy komoly kapcsolatom és Édesanyám is elhunyt pár hónapja, kiderült, szóval eléggé magam alatt vagyok, depressziós lettem. 2 hónapja az egyik közös ismerősünk összehozott egy sráccal, hogy hátha majd ő segít a lelkemnek. Hát én ezt a fiút nem tudom hova tenni. Először is a problémám az, hogy ő 26 éves, én pedig 34, tehát néha elég gyerekesen viselkedik. Viszont nagyon cuki, rendes, segít anyu lakását ingyen kifesteni, hogy albiba ki tudjam adni, és tényleg próbálja a lelkemet gyógyítani, mert vele is történtek hasonló dolgok, szóval tényleg próbál segíteni. Mondta is, hogy belém szeretett nagyon, de én mondtam neki, hogy idő kell még nekem. Még mindig az exem fb profilját nézegetem és a családi albumokat rendezgetem, közben mindennap sírok, kivagyok. Legszívesebben elküldeném a srácot, mert idegesít, hogy a gyerekessége miatt hülye sztorikat meg poénokat mond, néha már annyira a nyakamban van, hogy megfulladok tőle. Most kértem tőle pár nap szünetet, mert nem bírtam.

Most azért nem tudom őt elfogadni, mert lelki fájdalmam van, vagy ha minden rendben lenne velem, akkor sem, mert nem hozzám való? Szegény fiút meg nem akarom hülyének nézni, mert ez meg olyan, mintha csak játszanék vele, meg kihasználnám. De én megmondtam neki őszintén, hogy mit érzek és mit nem. Azt mondta nem baj, majd kialakul. Most mit csináljak?



2019. júl. 12. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj tőle valami fix időt, vegyél ki szabadságot és foglalkozz magaddal és a gyászoddal, és ne mindenféle egyéb tennivalókkal és más emberekkel kösd le a figyelmed. Ha hiányzik a fiú és rájössz, azért mégis jól érezted magad vele, akkor érdemes folytatni.
2019. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult ez a helyzet: ez a srác nem jön be Neked. Az kevés,hogy az eszeddel esetleg tudod,hogy rendes, segít stb, az érzelmek nem így működnek.


Nem is mindenki fogadja el ha a srác fiatalabb.


Lelkileg semvagy felkészülve egy új kapcsolatra, édesanyád halála miatt, és a volt pasidat se felejtetted még el.


Tehát: ne erőltesd, de legyél őszinte a sráccal, és mondd meg Neki,hogy ne reméljen többet.

Ha nem teszed olyan mintha kihasználnád a segítségét.

2019. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem feltétlenül gyerekes attól, hogy van esetleg humorérzéke. Itt inkább az a gond, hogy te még mindig az ex után ácsingózol, meg lelkileg sem vagy készen egy kapcsolatra. Ezen felül ha Ő nem az eseted, akkor aztán lehet bármilyen ideális az egész...

Így viszont max kihasználod őt, ami nem helyes. Én megmondanám neki egyenesen, hogy ebből nem lesz semmi, had lépjen túl rajtad és keressen olyat, akivel kölcsönös a vonzalom. Illene nyílt lapokkal játszani.

2019. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Áz a baj, hogy az ilyen gyerekes kretének miatt rendre megkapja a korosztályunk az idősebb nőktől a túl fiatal vagy jelzőt. Pedig vannak kivételek a fiatalok között is. Amúgy nem jön be a srác neked, tök mindegy, hogy a gyerekessege miatt vagy akármi miatt. Szerintem éretlen hozzád. 31F
2019. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem zártad le még a régit, és aproblémáid miatt nehéz is.

Pont a nehezebb időkben nincs melletted az az ember akit szeretnél, hogy melletted legyen.

Kell legalább egy év mire magadban heléyre teszed a dolgokat, utána jöhet csak az új kapcsolat.

2019. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem valami jó az időzítés sem.

Meg, ahogy látom, abszolút nem az eseted a srác

Küld el inkább, ne hülyítsd!

2019. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!