Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudunk szeretni abba akit folyamatosan kihasznalunk?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barqtomat megkereste a nagy szerelme....viszonzatlan szerelemrol van szo.Holgyike folyton kihasznalta a baratom...lepattintotta egy het utan de ez nem egyszer fordult elo.Letezhet h most komolyan erdeklodik v egyaltalan fog valahq is?
2015. márc. 3. 02:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt mi sajnos nem tudhatjuk jobban nálad, de azok alapján amit le írtál csak újra ki akarja használni véleményeim szerint.
2015. márc. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az emberek ritkán változnak. Vagy valami komoly hatásra vagy saját nagy elhatározásra. Ha valamelyik megtörtént akkor lehet komoly az érdeklődés.. bár én inkább vadiúj emberrel próbálkoznék. Akkor mennék ahhoz akit egyszer már kihasználtam akinél biztosan tudom, hogy megtehető. Márpedig akivel egyszer sikerült azzal szinte biztos, hogy sikerül máskor is.

Tehát alapvetően eléggé hihetetlen.

Ja... és van olyan hogy akik embert rabolnak egész jól bánnak a másikkal, szinte barátian aztán mégis megölik.. a gazda is megvakargatja a disznó fejét, aztán csak valahogy lesz hurka-kolbász a családnak..

szóval szerintem hölgyike elől menekülni kéne.

2015. márc. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!