Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a legjobban beosztani ezt a kis pénzt a közös kiadásainkra?

Figyelt kérdés

17 vagyok, nyár végén töltöm be a 18-at, és akkor odaköltözök a barátomhoz, már megbeszéltük.


Szeptembertől kezdem az utolsó gimis évemet.


Anyumék azt mondták, hogy havonta 35 és 40 ezer közötti összeget tudnak adni nekem, ezzel támogatnának.


A párom dolgozik, én sulis vagyok, és részemről ennyit tudok beletenni a közös életünkbe. Szerencsére nem albérlet, hanem saját lakása, tehát legalább azt nem kell fizetni.


Hogyan osszam be jól a pénzt?


Inkább saját kiadásaimra (utazás, tanulás, női dolgok) vagy inkább a közösbe (számlák, étel stb.)?


Dolgozni nem fogok tudni, mert érettségire, nyelvvizsgára és egyetemi felvételire készülök.



2019. júl. 14. 02:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%

A női dolgokat mindenképpen ebből finanszírozd szerintem, a többit meg beszéld meg a barátoddal, hogy a kajába vagy a rezsibe tedd inkább.

32/f

2019. júl. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
47%

Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy ez az összeg kb. csak a számlákat fedezi. Nincs benne se a kaja, se az egyéb.

Minek költöztök össze addig, míg nincs munkád? Könnyebb beletenni a s..gged a készbe és eltartatni magad?


Szüleid a hibásak, hogy ezt megengedik.

2019. júl. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
32%
40 ezer rezsire? Érdekes, nekem kb 15 szokott lenni az albérletben. Kajára viszont kevés lesz, vállalj diákmunkát.
2019. júl. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%

Nem lenne jobb inkább várni még egy évet? Amíg megcsinálod az érettségit?

És akkor utána te is eltudsz menni dolgozni, és nem kell ezen agyalni. Plusz még el sem leszel tartva.

Ez valóban nagyon kevés pénz, szinte semmire sem elég ilyen esetben.

2019. júl. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
79%

Milyen közös kiadás? A te kiadásaidra se elég.

Más is dolgozik utolsó évben gimisként, aztán mégis sikerül neki. Ha neked ehhez egész évben keményen tanulni kell minden nap, este tízig, akkor nem kell ezt annyira erőltetni.

Apropó fősuli: Azt ki fogja fizetni? Jegyzetek, tankönyvek, stb? Azt hiszed, hogy mindent ingyen kapsz? Legfeljebb a kollégium költségeit spórolod meg.


A szüleid se értem. Ennyire rossz a viszony, alig várják, hogy kitehessenek?

Akkor mi lesz, ha érettségi után közlik, hogy felnőtt, külön élő gyereket nem tàmogatnak egy fillérrel se? Megtehetik.

Ha a pasiddal összevesztek lesz hová menned? Visszafogadnak?


Nagyon nem egészséges úgy összeköltözni, hogy önállóan nem tudnál elköltözni. Anyagilag is függő viszony. Ha a suli mellett diákmelót nem tudsz vállalni, akkor a napi házimunka belefér?

Ezt meg úgyis te fogod csinálni, mert a pasid nem fog eltartani is, meg kiszolgálni is. Nem véletlen akar gyorsan összeköltözni egy kiszolgáltatott gyerekkel.

2019. júl. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#5 Nem véletlen akar gyorsan összeköltözni egy kiszolgáltatott gyerekkel.



Nem értem pontosan, mire célzol?

2019. júl. 14. 07:12
 7/41 anonim ***** válasza:
78%

Minek felnottesdit jatszani, amikor meg azt is a gyakorin kerdezed, hogy hogy oszd be az anyukatol kapott zsebpenzt?

Meg gyerek vagy, hova koltozol ossze a tinikori pasiddal?

2019. júl. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
11%

#3


Saját lakás, 52nm, számlákra kb. 32.000 Ft-ot fizetünk páromnal ketten. És nincs tv -nk csak internet.

2019. júl. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

# 7


Párom már rég nem tini, 29 éves.

2019. júl. 14. 07:41
 10/41 anonim ***** válasza:
91%

9: Ennyire nem megy a szövegértés? Úgy már értem, miért kell ennyit tanulnod az érettségire is.

Nyuszi, 17 évesen te vagy tini. Semeddig se fog tartani a kapcsolatod, mert te egy tini vagy, ő meg régen nem tini.

Mindenki azt hiszi 17 évesen, hogy az épp aktuális pasi élete szerelme, és örökké együtt lesznek. Aztán fél évvel később az utcán se köszönnek egymásnak.


A pasid meg pont azért akar gyorsan odaköltöztetni, mert neki tetszik, hogy kiszolgáltatott leszel. Addig se tudod elhagyni, ő meg villoghat, hogy fogott egy tinipunit. De azért vannak felnőtt, férfias vágyai: tiszta lakás, vasalt ing, főtt kaja, hétvégén sütivel, és mindezt mosolyogva, vidáman tedd elé, elvégre te nem dolgozol, és ráérsz. Ő meg cserébe eltart.

2019. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!