Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mindent meg akar mondani nekem, Ő akarja beosztani a pénzem, szabadidőmet, Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Barátom mindent helyettem akar eldönteni mikor mit csináljak most per pillanat azon van ahangsúly hogy Én érintőképernyős telefont szeretnék venni mert nincsen telefonom barátom szerint bőven elég egy nyomogombós alap telo . Dolgozok nem élünk közös háztartásban. ő szerinte jelenlegi anyagi helyzet miatt nem engedheetem meg magamnak ismerjem el szegény vagyok nem tehetem meg. Igen rossz anyagi helyzetben avgyunk de anuykám is azt mondja vegyek telefont ne hallgassak rá. mit tegyek ? lelki ismeret furdalásom lenne ha meg venném az érintőképernyőst de akkor is az lenne ha másikat venném meg. De ez egy a sok közül sok hasonló probllémánk van. Ugy érzem sokszor olyanná akar formálni mint ő maga 18L
2014. aug. 14. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem tudom te ezt hogy bírod, de a helyedben én biztos nem hagynám hogy más ilyen szinten beleszóljon a dolgaimba

a te pénzed, te döntöd el mit szeretnél venni belőle

2014. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És mi a jó amúgy ebben a csávóban?
2014. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Valoszinü azert csinalja ezt, mert - egyreszt nem teljesen normalis, masreszt - latja rajtad, hogy nem vagy erös szemelyiseg, hanem befolyasolhato, akinek megmondhatha, hogy mit tegyen.


Egy erös szemelyiseggel rendelkezö csajjal ezt nem merne megcsinalni, mert az vagy kiallna azert, ami jar neki, vagy pedig szakitana vele.

2014. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szó szerint a székletet mosom ki napi 12 orában az idős emberek alól és ennyit nem engedhetek meg magamnak :/ sajnos nem ilyen volt mikor megismertem :/ de már rá tértem arra is hogy talán közös jvöt akar velem azért akara hogy sporoljak de rá kérdeztem ő kis akar menni hajora pincérnek meg 30 éves kora előtt nem akarja lekötni magát 20 éves lesz
2014. aug. 14. 14:05
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha te dolgoztál meg a pénzedért akkor csak is te vagy az aki eldöntheted hogy mit veszel belőle és senki más. Az addig oké hogy nem vagytok túl jó anyagi helyzetben és ilyenkor azért nem kell eszetlenül költekezni, de ha anyukád is biztosított róla hogy nyugodtan vedd meg a telefont akkor nincs miért aggódnod. A barátodnak meg mondd meg hogy az nem baj ha aggódik érted az se baj ha javaslatai vannak de ezek maradjanak csak javaslatok és ne ő irányítsa az életedet arra ott van neki a sajátja.
2014. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
sokszor próbáltam vele ezt meg beszélni de egyszerűen lehetetlen ! volt mikor el mentünk enni valahova és ő rendelte meg sem kérdezte Én mit kérek rendelt helyttem is
2014. aug. 14. 14:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Még egyszer megkérdezem, mi az ami miatt megéri ezzel az emberrel kapcsolatban lenni?
2014. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem is tudom mikor hagytam utoljára, hogy egy nő nekem megmondja mit tegyek, vagy mit ne. :D Általában nekem normális exeim voltak, és nem próbálták beszabályozni az életemet és befolyásolni, kivétel természetesen egyet aki azzal zsarolt, hogy ha elmegyek katonának ő szakít velem. Hát ott hagytam, majd én szabályzom mit akarok dolgozni, venni, eladni. :D Amíg nem neki veszel telefont, vagy nem ő ad rá pénzt, esetleg nem éltek közös kasszán szerintem egyrészt nincs joga ahhoz hogy belepofázzon, másrészt pedig köze sincs hozzá, hogy te mit akarsz, vagy mit nem akarsz venni magadnak. Abba meg pláne nincs beleszólása, hogy te mikor hova menjél... Ha te ezt hagyod, és nem állsz a sarkadra, hát akkor had ne mondjam, de tényleg hülye vagy...


Free

2014. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"sokszor próbáltam vele ezt meg beszélni de egyszerűen lehetetlen"


Ha lehetetlen, akkor 2 lehetöseg van:


-Vagy beletörödsz, es türsz neki


-Vagy tovabblepsz.

2014. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szeretem . nem ilyen volt mikor össze jöttünk de már napokba is szakitás közel voltunk kezdek ebbe bele unni / betegedni
2014. aug. 14. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!