Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapuzárási pánikom lett mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánikom lett mert gyereket akar a barátnőm?

Figyelt kérdés

Én is akartam nagyon de amikor valóság lett a dologból megijedtem. Még nem voltam más nővel rajta kívül és valahogy tudat alatt elkezdtem nézni az egyetemista csajokat az utcán meg mindenhol. Milyen lehet velük vajon?! Milyen lehet egy párkapcsolat mással? Ezt akarom? Nem leszek már soha mással?

Nem akarom megcsalni és nem is fogom, ebben biztos vagyok! De én úgy vagyok vele, hogyha gyerek lesz az végleges elköteleződés, nálam a válás-szakítás nem jöhet szóba mellette! Csak a problémamegoldás ha gond lenne bármikor. De mégiscsak elkezdtem megnézni más nőket és álmodozni róluk. A barátaim szerint ez az elköteleződés miatt kapuzárási pániknak fogható fel.


2019. júl. 14. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj el k***ához, soha senkinek ne mondd el. Meg van oldva.
2019. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Egy nőd volt? Hány éves vagy? Huszonkettő? És gyereket, most? Inkább szakíts. Ha negyven éves vagy és első barátnőd, akkor valószínűleg nem lehetsz kapós pasi, nézegetni meg álmodozni házasságban is lehet gyerekkel, családdal.
2019. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mindegy, hogy mit hiszel most, csak idő kérdése, hogy mikor fogod megcsalni. Így ne vállaljatok gyereket semmi esetre.
2019. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Persze írjátok neki hogy szakítson stb...

Tudod milyen nehéz normális párt találni? Aki nem csal szanaszét aki őszinte és aki tényleg szeret? Ha egy hülye dugásért te feladnád mindezt hát hajrá de én a helyedbe összekapnám magam és azt becsülném ami van mert lehet hogy találnál más nőt de nem biztos, hogy amellett jó is lenne.

A jó életedet egy bizonytalanért feladni nem kéne gondolkozz csak ésszerűen.

2019. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

#4: Igazad van.

De a lánynak miért akarsz ennyire rosszat? Nem a kérdező marad ott a gyerekkel, ha idővel győz a kíváncsisága.

Első kapcsolatból a férfiak 99%-a azért lép ki, mert ki akarja próbálni a szexet másokkal. Most sincs másképp.

Nem kell szakítani. De gyereket addig gondolatban se, amíg ez a vágy motoszkál benne. Jön a terhesség, a szülés, a megváltozott test, a ritkább szex, és felvágott farokkal fog rohanni az első punci után, aki kedvesen ràmosolyog.

2019. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

neked nem kapuzárási pánikod van, mert az teljesen mást jelent, és középkorú, 50 körüli férfiak szenvednek benne.


te öcsém sziomplán nem nőttél még fel, félsz felelősséget vállalni és elköteleződni, és a kukikd meg az egód még mindig fontosabb, mint bárki más.


szépen el lehet engedni a párodat, hadd találjon magának egy igazi férfit... én a nőd helyébe nem akarnék tőled semmit, nemhogy gyereket, hiszen még te magad is agyilag az vagy.

2019. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
A fa.szér köteleződsz el, ha még ennyire éretlen vagy?
2019. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? a csaj szeret ha te is akkor vartok. ha mindketten ugy erzitek akkor johet a baba
2019. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!