Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyereket akar és családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket akar és családot ilyen hozzáállással?

Figyelt kérdés

Hosszú párkapcsolatban élek, de még csak nemrég költöztünk össze.Nyilván kell idő az össze csiszolódásra, de vannak olyan dolgok amiket nem értek és nem tudok tolerálni.


Mi is dolgozunk sokat, még hétvégén is. Mégis mikor hazajövök az alap rendrakási dolgokat ellátom. Neki amikor szólok hogy miért nem dobta ki az üres zacskót ha már kivette ami benne volt, a válasz majd ha lesz időm.

Vagy miért nem dobtad ki ami lejárt a hűtőben? - válasz majd ha lesz időm.. Mindenre ez az indok ha kérdezem hogy miért nem csinálta meg. Én megértem sokat dolgozik de amikor lazább napja van van időm rá.akkor se csinál mást mint hazajön átöltözik eszik és tv. Szóval nincs az h na akkor nekiugrok ennek vagy annak mert látom/tudom hogy meg kéne csinálni mert rég volt már, vagy most


Minden ilyen tényleg pár perces dologra ez az indok. Megcsinálom én is, meg rendet tartok de nem leszek senki cselédje.


Ha most úgymond a háztartás vezetésre ez az indoka, mikor azért nincs annyi dolga pláne h 47m2-es lakásban élünk, akkor mi lesz amikor gyerek munka háztartás lesz képben..


Nem érzem hogy Ő ezt tudná úgy vinni mint a legtöbb Nő, persze segítek neki most is..


2019. júl. 11. 12:05
1 2 3
 1/22 Halmai Annamária ***** válasza:
0%
ő a nő?
2019. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sebaj, majd te kidobod, te rendet raksz... Ő meg jókat nevet ezen.
2019. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

"Persze segítek neki"

Nem segíteni kell neki, hanem a fele munkát elvégezned. Miért van még mindig az a férfiak fejében, hogy a nőknek kell vinni a háztartast, gondoskodnia a gyerekről éa minden otthoni dologról? És a férfit meg ugrálják körbe, ha "segít". Gondolom ő is ugyanúgy dolgozik, fáradt, nem hiszem, hogy belehalsz, ha az a joghirtospohár másnap kerül kidobásra. Éa besegítés helyett pedig végezd el a fele munkát

2019. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%

A legtöbb nő ezeket akkor viszi, ha egyedül él, külön a szüleitől. Összeköltözésnél hajlamosak elkényelmesedni.

32/f

2019. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

#3


Nem látunk oda, lehet a nő olyan mint nagynéném... "Ott mászik egy bogár az asztalon" (a szemétkupac környékén) - reakció "Majd eeeemegy"

2019. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Lakva ismered meg a masikat ;)


Utolsó sornál lepődtem meg , végig azt hittem, hogy egy nő ír :)

2019. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

#5


Mondjuk náluk mindig volt egy masszív 2 centis morzsaszőnyeg, vengédség esetén is csak azt a kis részt takarírtotta meg kicsit - mikor már ott voltunk - ahol ültünk. A többi az káosz, romáknál nagyobb rend van.

2019. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%
Nàlunk a párom (ffi); nem betegesen , de rendmániás, nem tudja elviselni ha valami van a földön, üres és nincs kidobva , ha picit porosabb valami. Hát így szoktam meg,ált.elpakolgatok ,mert ez közös érdek. ( nyilván , ő maga ugyanezeket megteszi, nem derogál neki porszívózni stb.)
2019. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja és ez azert nagyban ki hogy fogad el kit? dolog , mert egy barinőm gyakorlastilag kupiban él pasijáal és a pasit nem zavarja. ( az enyèm mar règ lapátra tette volna , ezt meg is mondta nekem)
2019. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ketten lakjuk a lakást ketten is tartjuk rendbe. Munka után teszem én is. Nem esik nehezemre nem kell ezért dícséret.


Pl. látom le kell törölni a mosdót hát letörlöm, és nem majd, hanem mikor látom, vagy max.este fürdéskor.Nem indokot keresek h nincs időm meg fáradt vagyok. Ő napokat hanem heteket nem teszi meg pedig csak max 10perc tükörpucolassal egyutt.

2019. júl. 11. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!