Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónapja tart egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja tart egy párkapcsolatom, viszont a barátnőm még mindig titkolja és nem vállal fel! Ő azt mondja, hogy azért nem akarja még a nyílvánosságot mert nem akar az exe lelkébe gázolni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az exe állítólag még szereti (mondjuk ezt nem tudom honnan tudja),és emberségből,nem akarja,hogy összetörjön a csávó. (Magyarul sajnálja)Amúgy ők 6,7 ,évig voltak együtt és állítólag azért mentek szét mert a csávó sokkal fiatalabb volt,és a barátnőm belátta,hogy ő már nem tud neki családot alapítani stb.. de tűz és víz voltak. Megcsalás amúgy nem történt egyikőjük részéről sem ezért is tiszteli még a volt párját. Na oké,de ez hülyeség így nem? Meddig várjak? Vagy csak szexre kellek? Érdekes a facebookon gyakran ilyen szabadélet,szabadság posztokat oszt meg.

Állítása szerint régen nagyon konzervatív volt,de most már belátta,hogy az ember nem azért születik meg erre a bolygóra,hogy szabályok,dogmák között éljen. Mindig ő segített mindenkin,mindenben,cserébe meg jól átcseszték,és már elege lett ebből a szenteskedő életből 49 évesen. Viszont tényleg nem egy csapodár nő,mert nem! Egy kis településen élünk ismertem korábban is.Rengeteget dolgozik az eü-ben,tehát még mindig embereken segít.

Ezért is fáradt sokszor,és inkább pihen a találkozás helyet.Oké.. ezt is megértem. De az exére nem kéne ennyire tekintettel lenni nem?

Vagy titokban még szeretheti?


2019. júl. 12. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Színjáték a nő részéről.te a vígasz vagy mert szereri az exét még de nem akart vele lenni már. Amíg nem biztos a dolgában addig nem is vállal fel.
2019. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Gondolj bele fordított esetben mi lenne! 8 hónapja nem vállalod fel a csajodat. Tízszer összeveszett volna veled és tízszer vigasztaltatta volna magát mással. Önmagát meg abba a hitbe ringatná hogy te nem is szereted.


Neked mi marad? Gyakorikerdesek



Sajnos te a papucs vagy a kapcsolatban...

2019. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Fontosabb neki az exe lelki világa, mint a tiéd.
2019. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az exe állítólag egy lelkis,depresszióra hajlamos. Ő azt mondja nekem,hogy már nem szereti. Már nincs szerelem a részéről,de mint embert tiszteli. És ezt annak idején a palinak is elmondta.. (azt mondta,hogy nyugodtan kérdezzem meg ezt tőle)a szex se működött már köztük stb.

Vagy arra vár,hogy legyen az exének is valakije,és így nyugodtabb szívvel lép egy új kapcsolatba velem?

Vagy pedig azt hiszi,hogy én egy tipikus nőcsábász vagyok és csak találkozgatok vele és nem veszem annyira komolyan? kvázi egy szimpátián alapuló szexkapcs?

Tudom,hogy talán gyerekes dolog,de a volt párját soha nem lájkolja facen.. semmi dolgát. Másokat,közös haverokat lájkol de őt nem. Ha annyira szeretné akkor találkoznának nem? Ők azóta sem látták egymást.

2019. júl. 12. 21:59
 5/19 anonim ***** válasza:

Haver anno engem a csajom otthagyott egy másik srácért. Fiatal 23 éves törött lelkű fiúcska voltam. Tudta hogy kicsinal lelkileg de nem foglalkoztatta ez. Kézenfogva sétált az új pasijával velem meg kiabált az utcán.

Szerinted egy nőt érdekel a lelki világod? Te egy eszköz vagy neki fogd már fel.

Te csak ennyit látsz hogy nem vállal fel de a probléma ennél sokkal mélyebb csupán te barátom lúzer vagy. Bocs de nyisd ki a szemed.

2019. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ha szeretné akkor nem mással (velem) szexelne! Amikor együtt vagyunk szinte soha nem említi meg, a közös fotóit is leszedte a facebookrol, az exe szüleivel sem beszélget már ha találkoznak,max köszön nekik.

Tehát bizonyított a szakítás 100%-ig!

2019. júl. 12. 22:06
 7/19 A kérdező kommentje:

5/5-ös.. de pont ez az. Így kéne viselkednie az exével is ahogy tette veled a volt párod nem?

De ő "még" tiszteli a krapekot, és számít neki a lelkivilága.

De amúgy azt mondta nem sokáig fog minket tabuként kezelni.

Amugy nagyon jó csaj.. szerintetek legyek hedonista machó és csak a szex érdekeljen, vagy komolyabban gondoljak rá?

2019. júl. 12. 22:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Tesó egy nő képes érzelem nélkül szexelni elvégre a prostitúciót ők találták fel. De nem győzködlek. Lúzer vagy sajnos. Életképtelen fiúcska. Én a hibáimból tanulva férfi lettem. Ha akarod dobj privit de ha önmagadban eldöntötted a választ akkor nem zavarlak.


További jó kapcsolatot

2019. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem sokáig fog tabuként kezelni



8 hónap



Na szia :D

2019. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Oké értelek, de 47 éves vagyok.. és mellette flörtölgetek (stb) azért más csajokkal is,mert tulajdonképpen így független vagyok!

Akkor menjen vissza hozzá! Miért nem kezdik újra? Ennyi idő alatt megtehette volna már,de én kényeztetem a testét, ő meg az enyémet.Ennyi.

2019. júl. 12. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!