Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? Nem tudom eldönteni, mert szerelmes vagyok.

Figyelt kérdés

Szeretem a baártnőmet, és bármien férfiatlan is, sírok néha miatta...:'(


Nemnagyon bízok benne, az a baj, hiába mondja hogy bízhatnék benne, mert nem ver át. Meg távkapcsolat is.


Nincs bátorságom megtenni, nincs merszem, mert félek, hogy nemtalálok mégegy iylen nőt, aki így fogad el amiylen vagyok, így szeret ahhogy vagyok...

Most is könnyezek, pedig leeht meg se érdemli....:'(

Félek, hogy áter, hogy játszik velem csak, hogy megcsal..és én leszek a bepalizott srác...:'(

Tudja, hogy nagyon szeretem, és nagyon szerelmes vagyok belé. Félek visszaél ezzel, és koppanok, de akkorát, amiből lehet egy életen keresztül nemfogok tudni felkelni..:S



19/F

fél éve jöttünk össze, Ő 18 éves


2011. dec. 12. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szakíts! Nem állsz készen egy kapcsolatra!

Tudod ki van itt bepalizva? a barátnőd! Mert egy olyan önző sráccal van együtt, aki csak arra képes gondolni, hogy saját magának milyen rossz, leszarod, hogy ő mit érez, csak nehogy a kis lelked sérüljön... ha valaki nem ad rá semmi okot, minek kell ezt csinálni? egyébként pedig gyógyítsd ki magad ebből az eszetlen féltékenységből, mert így sose leszel boldog és másokat is csak rombolsz ezzel a hozzáállással.. inkább nézz magadba egy kicsit.

és neki kéne inkább félnie, hogy mi lesz, mert gyávaságból képes lennél vele bármikor szakítani, mindenféle ok nélkül. Nem szereted igazán, az odaadó szeretet nem ilyen, egy szerető fél sose dobná el a semmiért azt, akit szeret. csak azért kell neked, ert félsz hogy egyedül maradnál és nem találsz mást, aki szeretne... nem azért, mert őt szereted, már itt nem voltál szimpatikus...

ne haragudj, nem szoktam itt senkit oltogatni, de ez nagyon gonosz és önző dolog amit művelsz.... és még egyszer, a válasz: szakíts..

2011. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Inkog Nito ***** válasza:
Az nem gáz ha sírsz.Az a gáz ha itt rinyálsz.Most akkor szereted a barátnődet,de nem tudod megcsal-e?És ha nem is csal meg,de te önzőségből kidobnád?Tanuld meg azt hogy sok szar lesz az életben,de neked fel kell majd kelned.Komolyan ha ilyen töketlen vagy akkor szakítsatok,ezzel csak a lánynak lesz jobb.Vagy szépen úgy viselkedsz ahogy kell.
2011. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a kijózanító választ! és lehet hogy tényleg csak ennyire van szükségem, ahhoz, hogy megőrizzem!


Értem mitmodtok ,hogy fel kell majd kelni, meg van ez a modnás is "hogy nem az az erős aki nemesik, el, hanem aki minig fel tud kelni"...

na én ezt nem szeretem...iygekszem elkerülni azt, hogy a földre kerüljek...

2011. dec. 12. 21:52
 4/6 A kérdező kommentje:
bár msot, így belegondolva, érzelmielg lehet ottvagyok...
2011. dec. 12. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nincs bátorságom megtenni, nincs merszem, mert félek, hogy nemtalálok mégegy iylen nőt, aki így fogad el amiylen vagyok, így szeret ahhogy vagyok... "

Neked ő most csak azért kell, mert nincs más, vagy tényleg szereted?!

2011. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tényleg szeretem, és nem önsajnálatból sírok elhiheted!

és nem is bőgtem nő miatt még SOHA!

Ilyen éezést, szerelmet, még egy csaj iránt sme éreztem, mint iránta...:$

2011. dec. 12. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!