Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek honnan jön az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek honnan jön az, hogy ők hercegnőknek gondolják magukat és ezáltal elvárják, hogy velük hercegnőként bánjanak? Többi lent.

Figyelt kérdés

A férfiak miért nem mondogatják azt, hogy én király vagyok vagy herceg vagyok ezért nekem ki kell nyalni a seggemet és egész nap a kedvemben kell járnotok.


Én egy ilyen férfit nem ismerek, nőt annál inkább.


Szerintetek igazságos ez?

És honnan jön ez az egész???



2019. júl. 17. 16:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Férfiak közt is van olyan aki királynak hiszi magát és mindenkivel lenéző flegma stb :) nem kell általánosítani ez nem cska bizonyos nőkre igaz hanem a pasikra is
2019. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Most bizonyára azt szeretnéd hallani, hogy azért, mert lyuk van a lábuk között.

Tehát a válasz: Azért, mert lyuk van a lábuk között.

2019. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Úrnők szolgálni kell Öket ennyi.
2019. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Én pl szeretem , ha megaláznak.
2019. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem is hangoztatják, sok férfi is ilyen. Dolgoztam eladóként, tudnék mesélni, olyan pökhendi, kiskirályfi alakok jöttek be az üzletbe, és forogjon minden körülöttük minden. Mivel tudták, hogy mi az üzletpolitika és kussban kell tűrnöm, ezért visszaéltek a helyzettel és verbálisan is aláztak.

De persze vannak nők is jócskán ilyenek, az embereknek sajnos jelentős része egy igazi, másokat eltaposó gyökér.

2019. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
14%

Otthonról így engedik el a lányokat,anyuka által.Ha már anyukának nem jött be élet.Belőlük lesznek a beképzelt libák,akik egy szelet kenyeret sem tudnak megkenni.

Majd amikor kilépnek az életbe,jön a pofára esés.Egyedül éhnek pusztulnak,majd fognak egy balekot,akinek beköltöznek a lakásába.Ha kell tönkreteszik a férfi családját,nekik mindent szabad.

2019. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem láttál még férfit, akinek anyuci kinyalta anno a sheggét, és vele karöltve elvárják az új “menyecskétől”, h patika rend legyen (nyilván ugyanolyan főállás mellett, mint a férfié), minden nap más főtt kaja, mosott ruha, tiptop asszonyka stb., miközben a pali ha hazaesik a melóból ő pihen, és várja a kiszolgálást? Tényleg nem...? Melyik bolygón élsz?
2019. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát pedig rendeget olyan pasi van, aki királynak hiszi magát. Nyilván erősen érvényesül a szelektív látás.
2019. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Úgy működik ha a nő királylánynak érzi magát a párja mellett a férfi pedig királynak a barátnője mellett, ilyen egyszerű.

Én is azt tapasztalom, hogy sok férfi érzi az, hogy őt körbe kell ugrálni, kiszolgálni és annyi elég a nőnek, hogy a farkát rakja a kapcsolatba.

És természetesen a nők között is van aki a puncijával akar hatalmat szerezni, de persze mosni, főzni nem tud.

2019. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Hátezjópoénvolt kérdező, komolyan... 😅

Kereskedelemben/vendéglátásban dolgoztam kb. 8 évet (elég is volt), 5 hisztikirálynőre 20 kiskirály jutott, aki abban lelte férfiassága beteljesülését, h engem xarrá alázott (hisz’ nem szabadott védekeznem), ha nem volt kapacitásom megfelelő mértékben nyalni a s..ggét, mert a másiknak kellett éppen... undorító, milyenek tudnak lenni egyes (!) férfiak... ehhez képest a drámakirálynők mennyisége és minősége kb. elenyésző...

2019. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!