Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit szólnál hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál hozzá, ha a barátod ilyen képeket lájkolgatna? (példa lent)

Figyelt kérdés

[link]


Most ez csak szerintem sértő a nőkre nézve? Ez már nem az első, hogy valami nőket lenéző/nőkből viccet csináló posztot lájkolt. Engem nagyon idegesít, ez van. Ja, és nem vagyok feminista.


2019. júl. 17. 19:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sincs ebben semmi. 27/N
2019. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor lehet csak én reagáltam túl.
2019. júl. 17. 20:27
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi sertő ebben én nőként válaszolok erre! Ilyen dolgokkal ne foglalkozz, teljesen ártalmatlan amiben ő esetleg viccet lát. Te nem de ne zavarjon amíg jól működik ez a kapcsolat ilyen kis dolgokkal értelmetlen foglalkozni.
2019. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

En csak mosolyogtam a kepen. Nem a leghumorosabb, de semmi serto nincs benne.


34N

2019. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Többször is megismételte... Olyan dolgokat likeol az embere, amik megkérdőjelezik azt, hogy ez most sértő-e, vagy vicc. Minden poén fele igazság.

Azért vigyázz, mert a környezetemben látok olyan férfit, aki lenézi a nőket.

Had ne kelljen jellemeznem az ilyet.

Szóval te nem vagy feminista, de lehet, hogy ő hímsoviniszta.

2019. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb, én teljesen biztosan nem sértődöm meg rajta, ugyanis nem értem. Mert angol. És én nem beszélni inglisül.
2019. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nézzétek a kép feletti kommentet és íróját. Na ez a színvonal ez a "vicc".
2019. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!