Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek beszél a közös jövőtökről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek beszél a közös jövőtökről?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt. Beszélünk a jövőnkről,pontosabban kinek mi a célja az életben. Tervezi,hogy külföldön fog egyetem után dolgozni. Viszont egyáltalán nem említ a jövőjében.

Tudom,hogy nem szeret előre tervezni évekre,mégsem hallom,hogy pl. "Együtt élünk majd" stb.

Benneteket a párotok megemlít a jövőjében és ha igen,mióta vagytok együtt?

Vagy csak szerintem túl korai a 4 hónaphoz közös jövőt tervezni?


2019. júl. 18. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Én sem beszéltem szinte soha senkivel. Egyetlen nő volt a sok közül akivel ilyenről mazsolázgattunk, és az is 1 év után. Ez egy folyamat, nem pedig szolgáltatás.



És ennek az az előzménye, hogy hosszú-hosszú ideig harmónia és szerelem van.

4 hónap alatt még nem is ismered a másikat, akarnál vele közös jövőt? :D

27F

2019. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Még korai. Alig ismeritek egymást, olyan 1 év környékén már illő szóbahozni az összeköltözést hasonlóakat.

Aki már a második randin ilyenekről beszél attól menekülj

2019. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod.
2019. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem 4 hónap elegendő idő arra, hogy eldöntsem és érezzem, hogy valakivel együtt akarok lenni vagy sem a jövőben is.

Lehet, hogy még vár valamire, de ha szeretsz valakit, és főleg az elején, óriási a rózsaszín köd, elképzeled hogy hogy mutatna melletted 5 év múlva stb.


Ha érzed és tudod hogy szeret és mondja is, akkor szerintem ne aggódj. Kialakul majd folyamatosan. Ha viszont nem mondja, nem hozza a tudtodra és félvállról kezel, akkor én közölném vele, hogy szerintem nem egymást keressük..


Én hiszek abban, hogy mindenkinek megvan a saját párja. Valahol, valamit éppen csinál, és csak remélni tudom, hogy nem szalasszuk el egymást. Hogy észrevesz az utcán, hogy leszólít, vagy megfogja a kezem és utána soha de soha nem engedi el. Nyálas vagyok, tudom :D De szívemből remélem..

2019. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4 hónapra mit vársz? Örülj, hogy beszél veled egyáltalán.
2019. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok a 4 hónap, de kinek mi a tempója. 2 éve vagyunk együtt, ő már az első hetekben tudta, hogy én leszek majd a felesége (utólagos elmondása szerint), én kb. csak pár hónap után hittem el, hogy ez egy komoly kapcsolat. Kb 1 év után kezdtem mondogatni, hogy szeretnék majd gyereket tőle. Én sem szeretek előre tervezni, kell idő, amíg kialakul a bizalom bennem. Ha sok csalódás érte az illetőt, akkor nem ritka, hogy óvatosan fogalmaz. Én a helyedben ha a jövőről beszélnénk, megemlíteném őt benne, vagy kerek perec rákérdeznék, hogy mennyire gondolja komolynak a kapcsolatot.
2019. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Említ a párom igen, én is őt, együtt tervezünk. Sajnos ő Magyarországon tud dolgozni, és külföldön szeretnék,de megoldottuk, megbeszéltük..

Igen az elején azt mondta.. Kanadába akar majd élni lesz macskája.. Itt nem mondja hogy veled.. Az még nem a világvége. 4h hónapja vagytok együtt. Ha 2 év után se mondja, akkor gondolkodhatsz el hogy baj_e... Mi 3 eve vagyunk együtt

2019. júl. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ezeket annyira nem értem... Össze se jövök valakivel, ha még nem érzem úgy, hogy tudnék vele tervezni... Addig mi a túró értelme van kapcsolatosdit játszani?

Nálunk első napokban már téma volt a jövő, ki hogy képzeli el a sajátját és a közöset. Az első csóktól kezdve evidens, hogy "beleszámoltuk" egymást a jövőnkbe, hiszen azért jöttünk össze.

2019. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj még sztem.4 hónapja jártok az még korai ilyesmiről beszélni. Esetleg ha megemliti az összeköltözést de nem erölteti az már egy jó jel. De nem vagyunk egyformák Vikinek több időre van szüksége.
2019. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van csalódása már az embernek, akkor nem dobálózik olyan könnyen az "ez így lesz, úgy lesz" kezdetű utópiákkal.
2019. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!