Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a fejem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a fejem és a szívem egymás ellen beszél?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hullámzik a kapcsolatom. Nem vagyok boldog a párom mellett de mégis szeretem őt. Nem tudja megadni azt, amit szeretnék, amit szeretek, ezek ellenére vonzódom hozzá érzelmileg. Az agyam azt mondja, hogy vessek véget ennek az egésznek, mert nem ezt érdemlem de nem megy...és nem is akarom, hogy mással legyen. Beszéltem vele, azt mondta szeret, ami valószínűleg igaz is.

Mi lenne a megfelelő lépés, cselekedet?



2019. júl. 6. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Én egy napot nem töltenék olyannal, aki mellett nem érzem magam boldognak.


N

2019. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Kérdés, hogy miért azzal foglalkozol, hogy ő mit tud adni neked, nem pedig azzal, hogy te mit tudsz adni neki.
2019. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem maradnék mellette.
2019. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Hajj, megértem a dolgot. Ez még akkor durva, ha a hormonok is beköszönnek még tovább kavarni a dolgot. Nálam ez állandó.


Agyam mondja "ismerkedjünk X-el, nagyon sok dologban azonosak vagyunk, más dolgokban kiegészítenénk egymást, ideális és racionális választás"


Lelkem mondja: "ismerkedjünk Y-al, ő egy nagyon kedves személy, aki biztosan nem fog bántani vagy sértegetni, milyen szép is volna szürkületkor kiülni és denevéreket nézni meg ilyesmik"


Hormonok mondják: "HAHAHAH! Felejtsd el X-t és Y-t, Z a nekünk való, képzeld csak el milyen érzés lenne hozzá érni... Tudom, hogy erre vágysz 15 éve és addig sem X sem Y nem tudna lenyugtatni, mert X-el haladnál az életben, de se szerelem, se vonzalom, Y-al lenne szerelem, de se haladás, vonazlom igen, de nem annyira, erre viszont mindig is vágynál".


Ezt a harmadikat de utálom.

2019. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hallgass a gyomrodra
2019. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hány éves vagy. Ha fiatal,akkor ne maradj ebben a helyzetben, ha 45-50+-os, akkor már nem lépnék a helyedben.
2019. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy boldog, azt a szíved és a fejed is tudja/érzi. Én biztosan lépnék, ha így folytatódna.


# 6, jó esetben a kérdezőnek akkor is van 20-25 minimum. Ne vicceljünk már, egy igényes nő simán talál akár társat is örökre. édesanyám idén lesz 49, szép arc, feszes bőr, szilikon cici, mindig megnézik az utcán, azt hiszik, hogy a nővérem. Egy 50es nő is lehet vonzó!

2019. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!