Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan vannak akik férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak akik férfiak és el kell tartani őket? Sokan élnek bántalmazásokban úgy, hogy nem tudnak a kapcsolatból menekülni? Mindent megtesznek és megtettek és mindig kevesek voltak.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokan vannak akik férfiak és el kell tartani őket?

Sokan élnek bántalmazásokban úgy, hogy nem tudnak a kapcsolatból menekülni? Mindent megtesznek és megtettek és mindig kevesek voltak... :-(

Köszönöm, ha azok is megszólalnak, akikre igazak ezek az állítások



2019. júl. 21. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Eltartani el kell engem, de a többi ne igaz rám. Mondhatni a kapcsolatunk harmonikus.
2019. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor Te legalább értékeled, hogy eltartanak?

DE Te vagy a férfi? Mi az oka?

2019. júl. 21. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Én részben éltem hasonlóban régen.

26F

2019. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az eltartó párodat bántalmaztad régen?

Mesélnél róla?

Köszönöm

2019. júl. 21. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Engem bántalmaztak és nem a párom, ezért mondtam, hogy csak hasonló.
2019. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja a szüleid bántalmaztak, illetve az a valaki, aki eltartott???

De jó lenne valakivel lelevelezni ezt a sok szenvedést és gondot, amiben én szenvedek...

2019. júl. 21. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj, ha akarsz.
2019. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem csak lelkileg bántalmaznak, illetve korlátoznak. Szex, intimitás nincs, nem is volt nagyon. Eltartani nem kell, együtt dolgozunk. Jó messze külföldön élek a párommal, nem tudok kilépni a kapcsolatból, mert spouse visa-val vagyok. Tehát ilyen szinten rá vagyok utalva. Max. ha valamikor 50 évesen megkapom az állampolgárságot, ki tudok lépni. Vagy ha meghal a párom.


Amúgy ez az első párkapcsolatom, és valszeg az utolsó is egyben.


F/35

2019. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!