Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te nőként nem végzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te nőként nem végzel kereső munkát, és a párod tart el, akkor van-e különbség kettőtök fogyasztási szokásaiban?

Figyelt kérdés

Ha munkanélküli vagy, vagy még nappalin tanulsz, és együtt élsz a pasiddal, aki dolgozik és eltart téged, akkor ez a hétköznapokban okoz-e köztetek egyenlőtlenséget a pénzköltésben, fogyasztási szokásokban?


1. Ugyanannyit költesz magadra, mint a párod saját magára?


2. Előfordul, hogy visszafogod az otthoni fogyasztásaidat, például villany, víz, gáz, internethasználat, hiszen te nem tudsz beszállni a rezsibe?



3. Előfordul, hogy más módon próbálsz "törleszteni", erődön felül is a párod kedvébe járni, mert úgy érzed, bizonyos dolgokat be kell vállalnod, hiszen te nem viszel haza pénzt? Például több házimunkát végzel, mint a párod, olyankor is szexelsz vele, ha nincs hozzá kedved, vagy egyéb módon lesed a kívánságait?



2019. júl. 22. 08:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Talán egy minimális szinten azért visszafogom a fogyasztásom."


Miben fogod vissza végül is a fogyasztásod?

2019. júl. 22. 11:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Volt idő, amikor már úgy éltünk együtt, hogy én még nappalin tanultam, de még nem volt mellette munkám csak az ösztöndíjam adtam be a közösbe (ami kb elég volt a telefonszámlámra és a diákbérletre, szóval nem volt igazán komoly hozzájárulás). Minthogy az egyetemre elég ritkásan jártam be, ezért nekem rengeteg szabadidőm volt, ezért én vittem a háztartást, de nem azért, mert megpróbáltam valahogy kompenzálni, hanem mert volt rá időm és engem egyébként is jobban zavar a rumli meg a kosz, mint őt. Szexelni azóta is én akarok többet, szóval nem igazán tudott olyan helyzet fennállni, hogy "erőmön felül" szexeljek vele, de ha esetleg olyan történelmi pillanatban közeledett volna, amikor nem volt kedvem valamiért, akkor nem szexeltem vele és kész. Nyilván neki sem jó az, ha meg kell erőszakolnia, szóval ez kétirányú dolog. Kedveskedni meg a kívánságait lesni akkor is és most, hogy már én is teljes állásban dolgozom, ugyanúgy lesem, ahogyan ő is, ez szerencsére mindig is kölcsönös volt nálunk.


Szerintem normális párkapcsolatban a felek ezeket a dolgokat érzik, hogy mi mennyire fér bele. Általában tisztában vannak az össz költségvetéssel, bevétellel-kiadásokkal, és ha szükség van rá, akkor esetleg visszavesznek, a másik bevállal esetleg valami részmunkaidős lehetőséget a tanulmányai, gyereknevelés mellett, tehát megteszi, ami tőle telik, de nem feltétlenül gondolom azt alapnak és normálisnak, ha emiatt az egyik fél lealacsonyodik és alá-fölé rendelt viszonyba kerülnek.

2019. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hosszú érdekes kérdés
2019. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!