Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondogatja, hogy elhagyom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja, hogy elhagyom?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, de anyagi okok miatt még nem élünk együtt, pedig nagyon szeretnénk. Kb háromnegyed éve elkezdte mondani, hogy elfogom hagyni. Mostanra ott tartunk, hogy már minden nap elmondja. Nem tudom miért csinálja, és hogy miért nem hisz nekem, bennem. Ez alatta az idő alatt bizonyítottam már elégszer, hogy szeretem, és vele akarok élni. A kezem is megkérte, ugyan gyűrű nélkül, de arra is igent mondtam, többször is.


Kommunikálni nem lehet vele, mert ha ilyennel kapcsolatban kérdezzem, akkor azt vitatkozásnak veszi és egyszerűen nem vesz rólam tudomást napokig.


Harminc és negyven felettiek vagyunk.



2019. júl. 22. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Önbizalma eléggé nulla lehet a párodnak.

Vitatkozás ide vagy oda, egyszer ültesd le, amikor éppen ezt nem mondja, hogy ez zavar és eszed ágában sincs elhagyni.

Valami exe kidobhatta? Ki kéne deríteni mi állhat emögött

2019. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
"A kezem is megkérte, ugyan gyűrű nélkül, de arra is igent mondtam, többször is." - hat rohogogorcs kozepette valoban el kellett volna mar hagynod. Nagyon meg fogja meg keseriteni az eletedet ez a beteg ember.
2019. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Te is a legszuperebb példányt találtad.

33/f

2019. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30 és 40 felettiek? Ez most komoly? Én meg voltam róla győződve még olvastam hogy valami fiatal 20 éves gyerekek vagytok. Ez eléggé gáz hogy ez a napi problémája és ezzel fog elkergetni majd meglátod. De az sem lehetetlen hogy direkt csinálja.
2019. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyűrű nélkül🤣🤣🤣 Inkább hagyd el! Ennek nem lesz jó vége!
2019. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én is megdöbbentem, amikor ezt a viselkedést elkezdte. Nem így ismertem meg, hanem egy önbizalomdús, karakán, kemény embernek.


Olyan dolgokon problémázik, amin más csak nevet egyet, esetleg ha ideges is lesz valami egyszerű dologgal levezeti.



És sajnos ő a második ilyen 40 feletti partnerem, aki így vislekedik kora ellenére.

2019. júl. 22. 10:20
 7/15 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom leültetni, ugyanis nem áll velem szóba. Nem fogadja a hívásom, üzentetre nem válaszol, meg sem nézi, persze közben kiégeti a szemem az "aktív" felirat.


Volt hogy sikerült napokkal később személyesen is szóba hozni a témát, erra azt csinálja, hogy feláll és elmegy.

Volt, hogy egy félerértés miatt 3 napig könyörögtem neki, hogy áljon már velem szóba. A megoldás nála, hogy keressek mást, vagy szakítsunk, holott szeretjük egymást.

2019. júl. 22. 10:24
 8/15 A kérdező kommentje:

#4 van amire elismerte, hogy direkt csinálja, mert évezi, hogy ezzel idegesíthet.


De ez nem tartozik azok közé.

2019. júl. 22. 10:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs valami mentális zavara? Nem sértésből.
2019. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy így akarja kiprovokálni, hogy te hagyd el. Lehet csinált valamit, amiről még nem tudsz.
2019. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!